• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Vidi se skoro sve na slikama, nema elektroniku, ima hid.markire. Nije potrošena zadovoljan s kupovinom :)

A ovu sijaćicu bi prodal, kod mene je 15g.nikad nije iznevjerila, moguće su i zamijene( prikolica 3t Tehnostroj kiper s papirima, cjepač za drva -onaj kak spada)

 
Posljednje uređivanje:

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Kako to da si kupio drugu sijačicu ako te ova nikad nije iznevjerila a sad ju prodaješ ?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Onda je red ugraditi i elektroniku da ne brineš u sjetvi, samo sipaš gnojivo i sjeme i tjeraš :). Jednom kad probaš sijati s tim, više bez toga ne siješ..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Odlična je sijačica, sa takvima (malo novijima) su u pioneeru sijali sjemenski kukuruz......to ti sve govori o njima....imam jedan lančanik plastični od 16 zubi, od novije, neznam jel bi išao kod tebe, uslikam, pa ti poklonim ako ti negdje treba...
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Markach koje je marke ova sijacica vidim na kutijama pise eberhardt koja je cijena i kako sa dijelovim.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
John
Neznam god. nigdje ne pise, naravno da nije farbana samo je odrzavana i gazirana

Marko93
Bila bi mozda sa 6redi da imam veci traktor
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Za tu cijenu se kupi 3 nove olt sijacice.....pa nije valjda toliko bolja od olta????

I ako dode 123000, sijanje je 100-120kn.....koliko je potrebno da se posije, kako bi se isplatila??
Preko 1000-1200 jutara????
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Neznam, uci cemo u raspravu i necemo nist iz toga izvuci.
Vec sam rekao meni je zao kaj Olt nije napravio bolju sijacicu od npr. Gasparda.
Sijanje je 180-200kn.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ja sam napisao za jutro....markach, kod tebe ja nebi nista radio zemlje, samo usluge, jos sam citao da je negdje vrsidba i branje preko 600kn, gdje ces bolje
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Ne to je jutro, standard cijena kod nas!

Klip je 500-600, zrno 500.

Mora tak da bude inace se ne isplati bas ali i usluga mora biti odlicno odradjena.

ivanz ako oces radit klip u jesen dodji radit ces ga
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Nije isto sijat u Slavoniji i Baranji po 120 kn ili kod nas po 200. Vi dodjete na parcelu od 1 hektar i završite ju za pola sata, a mi dok posijemo 1 hektar na 10 parcela utrošimo i do 3 sata, i koju litru nafte više od vas. Stoga je kod nas "jeftinija sjetva, a i ostale usluge, nego kod vas".
 

Najnoviji postovi

Na vrh