• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam napisao za jutro....markach, kod tebe ja nebi nista radio zemlje, samo usluge, jos sam citao da je negdje vrsidba i branje preko 600kn, gdje ces bolje

Ne bi se baš kod nas obogatio na uslugama,ovdje maher ima tri samohodna berača za klip,i dva kombajna za zrno,ako je vrijeme dobro cijelu okolicu poberu u par dana...
A nisu ni usluge neka sreća,treba se s ljudima natezati za novce,neki prije umru nego plate.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sa gnojivom u kutijama 150 kuna po jutru a bez 130..
Tako je kod nas.
02dc4e77458f175f5d4536744a346dc8.jpg


S7 edge koristeći Tapatalk
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Do sad sa klasicnim smo uvijek morali prosijecati kukuruz zbog gustoce , prosle godine smo ga metnuli i posijali 12 rali , nije bilo potrebe za prosijecanjem i nismo strgali ni jedno sito.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Kod mene na SKPT su orginal plasticni i ne izbacuje mi po 2 zrna ako je sjeme okruglo, jedino mi rjede sije nego sto pise, za nekih 3-4 cm.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Ja sijem Bc i KWS hibride , kod sjetve Bc hibrida ima dosta odstupanja od zadane gustoce sijetve zbog ne jednakksti zrna dok kod KWS toga nema.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Mehanicka olt kod mene je najbolje sijala VO-veliko okruglo od pioneera, i sva zrna skoro jednaka i lijepo sjedaju u plocu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovaj prvi oglas ti je od kolege @ivanz a koju uzet to ce ti svako rec drugacije ja da idem kupovat uzeo bi olt svi koji ih imaju su zadovoljni a i ako je opet proradila firma bit ce i rezervnih dijelova!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam ih kupio e sad će biti proba ovu godinu da vidimo razliku.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da malo sam ih dugo čekao zvao ih deset puta al ajde.
250 kn s dostavom gls.
Izgledaju super ljepo leže.
E sad ćemo vidit ali mislim vec ovako da je bolje duplo nego obični plastični.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh