• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
evo siliranje kod kolege
Ekstra sta vise reci. Ovi kamioni povuku brdo silaze. Jeli daleko njiva kada vuku kamioni ili je nesto drugo? I hoce li samo na silazu ili im treba dati malo morala ;)?
Kako sluzi ovaj kombajn mislim na kvarove, a i kakav mu je ucinak?
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast dečki,,,,,dela se,,,znoja ne fali,,,a ni žuljeva,,,ali se silaža uredno sprema.........:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dosta dugo si član foruma i morao bi znat da se slike ne citiraju.

marko93
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Super slike, a i strojevi, Deutz je kao tajson. Opasna ekipa svi rede punom parom.
A vi vucete prikolice za sobom, nepratite se? Je li vam to neuduzima puno vremena?
Meni je bas steta stavljati silazu pod krov, bolje mi dodje sklanjati strojeve pod krov, izuzev ako ima dovoljno garza i za jedno i za drugo ;)

Da bolje nam je tak,neoduzima puno vremena a onda mi treba opet treba ljudi za vozit traktor,a ženama dat dože sačuvaj. Meni nije šteta stavljat silažu pod krov jer po zimi je milina otamo ju uzimat,uvjek na suhom a po ljeti sam stalno u hladu
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dado,,,,vidin makina dela,,,,nema odmora,,,neka,,,samo neka del,,,bez greške..:supz::supz::supz:

Hvala na pohvalama,ma moramo ga testirat dok je još pod garancijom ai šta mi ga vrijedi imat u garaži a sa drugima da radim,ipak je on radni stroj a ako se nešta potrga igrom slučaja a bože moj ništa nije vječno. A sad da ga žalim pa malo mi ga je žao nivi stroj i ti novci koji su uloženi u njega alji šta se može kad se radit mora!!
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da bolje nam je tak,neoduzima puno vremena a onda mi treba opet treba ljudi za vozit traktor,a ženama dat dože sačuvaj. Meni nije šteta stavljat silažu pod krov jer po zimi je milina otamo ju uzimat,uvjek na suhom a po ljeti sam stalno u hladu
Dobro u tebe su sve dvoosovinke pa to i nije bas toliki posao, u nas su opet sve jednoosovinke pa je to neizvodivo.
A pod krov, istina sve ima svoje cari ;)
 
H

Hurlimann86

Guest
Evo slika od četvrtka kad sam bio kod kolege kojem je siliral case 6 redni, punila su se dva silosa, i od jučer kad smo bili u ispomoći drugom kolegi on silira sa svojim fendtom i kemperom i tetk sa hurličem i sipom ni jedan dan nisam uspio sve strojeve poslikati, gužva.
Ovo je od četvrtka







 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Siliranje zrna kod mene

dsc00818a.jpg

dsc00819pm.jpg

dsc00821l.jpg

dsc00824s.jpg

dsc00827g.jpg

dsc00829kx.jpg
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Ja bio u ispomoći kod kolege ovaj vikend. U 3 dana smo samljeli oko 14 jutara uz milion kvarova i problema.

25k5ug6.jpg


35au6ae.jpg


2e24a43.jpg


2h37ih1.jpg


30k3fpi.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj sve vam zavidim na ovako ljepim zelenim kukuruzima mi tek u petak dolazimo na red jer majstor koji mi silira u gadnoj gužvi,ljudi siliraju i 30%više zbog suše a i prinos nikad lošiji:madmana:
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
To je bilo prije 10-ak dana , a danas nema više ni jedne zelene kukuruze u kraju...
*ja sam također posilirao više nego prošle godine (nažalost )- ali srećom strojevi su odradili posao kako treba bez kvarova..!!![/QUOTE]



Uploaded with ImageShack.us
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Siliranje 2011.
John deere 2850 I mengele sh 20
Prinos dosta slabiji nego prošle godine ali puno lakše za raditi po suhom terenu u odnosu na prošlu kišovitu godinu !!!

Fino fino. Kako sluzi ovaj Mengele? Kako se JD nosi s njim? Je li se ovaj kombajn moze okrenuti pa da ide i u rikverc?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja bio u ispomoći kod kolege ovaj vikend. U 3 dana smo samljeli oko 14 jutara uz milion kvarova i problema.

25k5ug6.jpg


35au6ae.jpg


2e24a43.jpg


2h37ih1.jpg


30k3fpi.jpg

Vidi fiatiča,,,,kako gazi,,,,,,,,,,,,.....:shock::p:p
Svaka čast dečki,,,i dok ima još koji su spremni pomoč...........
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala na pohvalama,ma moramo ga testirat dok je još pod garancijom ai šta mi ga vrijedi imat u garaži a sa drugima da radim,ipak je on radni stroj a ako se nešta potrga igrom slučaja a bože moj ništa nije vječno. A sad da ga žalim pa malo mi ga je žao nivi stroj i ti novci koji su uloženi u njega alji šta se može kad se radit mora!!

Neka dela on samo,,,pa ako normalno gledamo,,,,kupljen je za to,....:p
A znaš da če bit svega,,,,ali sad najmanje kvarova..to bi trebalo bit tako...i tako neka bude,,,,,,neka dela ko ča je zamišljeno..:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh