• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Situacija u Agrokoru - monitoring i analiza

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bojim se da se iza svega toga kriju puno veće igre. Daj Bože da griješim, ali .... Aako želiš uništiti jednu naciju, uništavaš ju ratovima, ali ako je želiš pokoriit, kolonizirati ili posvojiti, uništi je ekonomijom. A to se upravo događa na ovim prostorima. Posljedice si možete sami zamisliti. :icon_hang:
Daj Bože da griješim :icon_pray:
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
u smjeru zavjere razmisljanje spram sadasnjim informacijama bi islo da agrokor plasira u medije strasne price o zderatorima povjesti i buducnosti, rusima i kinezima, ne bi li se ljudima omeksalo srce i ipak ne izasli na ulice kad vlada odluci intervenirat.

Za mene je ipak realno, da se agrokor sada grebe na sve strane ne bi li izasa iz bunara...s tim da su ga vec neki dokvatili za jednu nogu...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Pokoreni smo oduvjek. Rasprodaja je samo čavel na lijesu hrvatske državnosti.

Povijest će nas pamtiti kao generaciju koja je jeftino prodala dugo sanjani san, slobodu i budućnost Bog zna koliko generacija naših potomaka.
Nažalost!
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kaj se tu ima za reč , treba razumjeti kako svjet funkcionira, ratovi su jedini izlaz , sad se to zove država , nekad se zvalo feudalci , kraljkevi lordovi , pa sve do dinastije ming , faraoni itd.
Uvjek se netko nametne da te "kao" brani , dajeti ti krsne listove , vjenčane listove , građevinsku dozvolu , dozvoli ti kretanje , prelazak mosta , rušenje šume itd ..
KAd se radi država u državi onda to zomemo mafija pa se radije priklanjamo državi ...a kad to radi kulturna mafija se to zove banka i korporacija ..ma muka mi je ..
hočem reč ,to i takve stvari ne bi trebale zanimati malog čovjeka , niti bi se on njima trebao baviti

svaki revolucinar je završio na trgu izlijan u kamenu ili bronci ... pametnom dosta
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Kad shvatimo da se može gospodariti i živjeti bez kredita tada možemo očekivati pomake na bolje. Do tada ostaje po starom.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Koliko ovdje ima teoretičara zavjera i ostalih pizdarija, pa to nije normalno. Ljudi, prestanite vjerovati u sve gluposti koje pročitate na internetu. Naručito u Dnevno.hr i Zrinku K.
Todorić se zajebo u kalkulaciji, sad se nastoji izvući iz govana - kratko i jasno.
U ostalom, prije dolaska njegovog oca i ekipe na vlast (1945), ta zemlja, konkretno, preko 32 000 ha, ionako nije bila "hrvatska". Sve su to bila imanja grofa Eltza i ponajviše, cca 19 000 ha, obitelji Savojski i ostalih manjih zemljoposjednika. Ne, ni prije njih to nije bila "hrvatska" zemlja, nego je bila močvara koju su ovi isušili i pretvorili u ono što su im kasnije todorićev otac i ostali komunisti oteli. Tako da nema straha, nije naše bilo, niti će naše biti.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Neznam spada li ovo ovamo, jer pod smiješne slike svakak ne spada:
komnetar1.jpg
Nisam ni za MOST, niti proti, ali stvarno ne znam zkj svi njega petljaju u sve ovo... ipak su oni protiv zakona?
Oni dalje imaju korektna stajališta u vezi neki stvari, samo ne mogu se sukobljavati sa kolicijskim partnerom..., jel bili bi novi izbori..., a njih bi uglavnom okrivili svi za to.

Što se tiće Ivice i igara, to cemo tek viditi kaj sljedi... Najgore jos nije ni pocelo :/
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Evo kod nas u BiH neke firme su stopirale isporuku robe Konzumu, a nije bas ni sjajno u Sarajevskom kiseljaku.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Normalno nemožeš vjerovat a koliko će tek opg ostat bez novaca ti ljudi su gotovi ako im se ne plati.
I koga briga za njih firma napravi ovrhu a ti s se slikaj.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Drži Tody za muda cijelu bivšu Jugu. Skoro pola ukupne proizvodnje hrane svih naših naroda i narodnosti. Bratstvo i jedinstvo za djecu komunista. Čuvajte ga kao zjenicu oka :D


Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Drži Tody za muda cijelu bivšu Jugu. Skoro pola ukupne proizvodnje hrane svih naših naroda i narodnosti. Bratstvo i jedinstvo za djecu komunista. Čuvajte ga kao zjenicu oka :D
Koga ili čega?
Bratstvo i jedinstvo ili Tody-ja :(giggle):
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ljudska pohlepa nema granica, a kao i obicno deblji kraj izvuku sitne ribice, tj narod i radnici.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Eto gotova i petrokemija radi Todorića uzeli umjet ,sutra gase plin petrokemiji.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koliko mislim da je taj Đuro iz HDZ ili se varam.
Bilo na televiziji pred koji sat , da sutra gase plin ili će država platiti Todrićev umjetni
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
Mene lično,, baš živo zaboli za Agrokorom,,, preživio one ratne devedesete, kad je kod mene bilo kilo kafe oko 100 eura,, a kilo cukera nekih 50 ojera,,tako da imam stečeni imunitet,,, :cool2:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najbolje riješenje za agrokor bi bilo šefa pred zid,normalno i pohlepne menađere,ispred njih M-53 sa 3 metra redenikom,dok bi vratili lovu sa tajnih računa,onda okinuti za primjer.
 
Na vrh