• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2007.-2008.-2009.-2010.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sjetva kukuruza

Malo slika iz polja:
sezona-2010-foto_13023700_17389826_17916410.jpg

sezona-2010-foto_13023700_17389826_17916411.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: Sjetva kukuruza

Odličan kukuruz,koja ti je to sorta?
Koliko je visok?
Moj je od 90 cm pa do 1 metra.
Kad sam vidio zemlju sa slika odmah sam se sjetio,kad sam bio na moru,hehe :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sjetva kukuruza

dino kaže:
Odličan kukuruz,koja ti je to sorta?
Koliko je visok?
Moj je od 90 cm pa do 1 metra.
Kad sam vidio zemlju sa slika odmah sam se sjetio,kad sam bio na moru,hehe :lol:
Ako se ne varam tu je Bokari i Juxxin...
Ma visinu nisam mjerio ali okativno 30cm..
A zemlja,hmm imam i lošije :mrgreen:
 
M

MOMOSARIC

Guest
Re: Sjetva kukuruza

Gustavo kaže:
Da nije GMO :)
Moj prijatelj iznajmio zemlju nekom liku 5ha , lijep komad , a ovaj radi onako površno.Pišem mu ja poruku :"Dobrom si domaćinu iznajmio zemlju koja mu je ono sorta kukuruza kad su onako nejednaki , da nije GMO" a on piše "Ma DMO =domaćeg malo okrunio" :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Sjetva kukuruza

marko93 kaže:
dino kaže:
Odličan kukuruz,koja ti je to sorta?
Koliko je visok?
Moj je od 90 cm pa do 1 metra.
Kad sam vidio zemlju sa slika odmah sam se sjetio,kad sam bio na moru,hehe :lol:
Ako se ne varam tu je Bokari i Juxxin...
Ma visinu nisam mjerio ali okativno 30cm..
A zemlja,hmm imam i lošije :mrgreen:
čiji su to hibridi kukuruza?stvarno super izgledaju.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Re: Sjetva kukuruza

te iste sam i ja nabavio, ostao mi je samo juxxin, bukari sam posijao, pa je propao sad od silne kiše, moram presijati 12 jutara kukuruza, a još nemogu u polje... bude juxxin i fiacre od kws-a i još neki drugi od kws-a, 300 grupa.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Re: Sjetva kukuruza

Kolika je cijena toga bukaria, ili juxxin-a?
jesu kvalitetniji od ostalih sta?
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Re: Sjetva kukuruza

Pa nahvalili su mi ih dosta, pa sam uzeo 20 vrečki za probu, naručio sam još i callixa, ali nije stigao u hrvatsku, ta callixa je do 20 cm višlja od drugih kukuruza, dobra za silažu jer ima puno mase. Sve to sam uzeo u firmi Am Agro. Bukari mi je sav propao tak da neznam kakav bude, imam ga 20 metara ovratine šta je ostao živ.... a cijena, neznam točno, moral bi zvat knjigovođu...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Sjetva kukuruza

Ja sam isto kupio u AM-grupi.
RWA mislim da nema takav kukurz jer sam tamo pitao i on ima svoje kukurze koji imaju RWA vrečicu...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: Sjetva kukuruza

ove godine sam dobio od RWA 6 vrećica kukuruza na probu i svi su bili u ovakvim vrećicama pa sam zato pomislio da je to uvozio RWA.
 
K

korisnik2408

Guest
Re: Sjetva kukuruza

Vukovarsko srijemska županija.

Sijano 1. 04.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh