• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

spic87

Guest
mislim koi se pokazao kod vas naj bolji jasam mislio da dodjem i uzmem dve vrece u hr kostajnici ali neznam koje je sjeme dobro poso je isto podnevlje kod vas i nas
 
S

spic87

Guest
Molim vas preporucite mi koi da uzmem koi se pokazao u ovoj susi dobar daje
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ja osobno sijem zadnjih 10 god. bc 408b ,4982 i zadnjih par godina pajdaš ,za ossk neznam jer ga nisam ni sijo,čitaj prijašnje postove,možda nađeš neki hibrid za sebe
 
S

spic87

Guest
hvala ti na odgovoru znasli mozda koja je cijena bc 408c i 4982
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
za kukuruz nebacam stajnjak.......15 100kg, ureea 100kg i prihrana kultivatorom 100kg i to je sve,iako da imam stajnjak, bacio bi ga pod brazdu.......i kukuruz bude dobar, prošla godina je bila loša, al opet sam ga imao...... i klipovi budu isti kao da sam bacio više gnojiva, nema tu razlike.......

jedno pitanje, zašto 7:20:30 u brazdu, kada kukuruzu treba najviše dušika, a u tom gnojivu ga ima najmanje.......i koja je računica ako se baca 7ica u brazdu, ja ju jednostavno nevidim......

To bacas na 1 ha ili 1kj?
Nije to mozda premalo?
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Gdje ima sjemena Dekalb za kupiti?
Ima ko iskustva sa tim kukuruzom?
Kako podnosi sušu?
Jer više nit sam neznam koj hibrid sijati,lud sam već od tog traženja.
Ako ima tko kakvu preporuku dobro došla je.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Pozdrav,
ajmo neka preporuka za hibrid za silažu koji je više stabljike ,a da je u najnizem cjenovnom rangu
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
ja sam kupio Kws i pioneer.Kaže mi žena gdje sam kupio privatna poljoprivredna trgovina da je skoro sve prodala a ovu drugu naruđbu koju je poslala da je pitanje dal ce opce dobit kukuruz
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
ja sam kupio Kws i pioneer.Kaže mi žena gdje sam kupio privatna poljoprivredna trgovina da je skoro sve prodala a ovu drugu naruđbu koju je poslala da je pitanje dal ce opce dobit kukuruz

kakve su cijene kws-u i pionner-ima i dali su tretirani s necim
 

ivica10

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
148
Kws sam platil 373 kn a pioneer je isto tak od 370 pa d0 400kn.Aovi tretirani su 100kn skuplji
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ja sam kupio Kws i pioneer.Kaže mi žena gdje sam kupio privatna poljoprivredna trgovina da je skoro sve prodala a ovu drugu naruđbu koju je poslala da je pitanje dal ce opce dobit kukuruz


a kada sam govorio u postovima prije da ga nema, 90% ljudi ovdje mi nije vjerovalo.......:icon_hang:
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Ma biti ce sjemena u nasoj drzavi i najvecce smece dobije papire da se moze prodati pod sjeme tako da .....
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
koji hibrid bi preporucili za zrno za veliki prinos,kvaliteta nije toliko bitna jel je za prodaju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh