• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2013.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Bok dečki! Jel imate saznanja dal će Bc imati kakvu akciju sjemenog kukuruza kao što je bilo prosle godine?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa polako prijatelju, još vjerojatno nisu ni katalozi tiskani, čekaj malo, vjerojatno če biti nešto ;)
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,648
Bok dečki! Jel imate saznanja dal će Bc imati kakvu akciju sjemenog kukuruza kao što je bilo prosle godine?
prema mojim informacijama..ništa... s prodajom će početi tek 15.2.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jako malo sjemena ima ove godine, ko zna i koliko će ga biti u prodaji.....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Neznam di da stavim ovo, sad sam bio u prvči, cijena npk 15 15 15 je 105 kn, urea 109 za keš, nisu se cijene mjenjale od prošle godine zasad
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Neznam di da stavim ovo, sad sam bio u prvči, cijena npk 15 15 15 je 105 kn, urea 109 za keš, nisu se cijene mjenjale od prošle godine zasad

A kakvo pakovanje je to od 105 i 109 kn.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ljudi pozdrav! Dajte mi recite da li tko ima iskustva sa sjemenom DEKALB, da li je tko to sijao prošlih godina, hvala!
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
prije par dana sam uslikao oglasnu ploču od prvče......da nemoram zapisivati cjenu gnojiva....


 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
prije par dana sam uslikao oglasnu ploču od prvče......da nemoram zapisivati cjenu gnojiva....



pa te cijene gnojiva se nista nevide kad zumiras sve je mutno:evil:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,129
Neznam di da stavim ovo, sad sam bio u prvči, cijena npk 15 15 15 je 105 kn, urea 109 za keš, nisu se cijene mjenjale od prošle godine zasad

Kak to da je urea skuplja od mjesanca? mislim da to nije nikad bilo..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,129
Samo nek gnojivo poskupljuje koliko hoce, mater im lopovsku.. ja sam si odredio 1000 kn za umjetno po jutru povrsine.. i tako radim vec par godina.. pa koliko izade za tu svotu..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nema remont veze sa cijenom ,poludjeli su sa cijenom dušićnog gnojiva,ispada da je sada po kvaliteti najjeftinija 7,mislim da je 5oo i nešto kuna a urea oko 430,a mislim da bude još manja potrošnja kod nas opčenito. Ah da ne zaboravim što se tiče sjemena kukuruza ,jedna domaća sjemenarska kuća je išla sa prijedlogom prema ministarstvu da dozvoli prodaju sjemena sa manje od 80% klijavosti ,zato poštovani ratari a i ostali korisnici ,DOBRO pregledajte deklaracije i čuvajte ih sa računima da ne bi bilo nismo znali ako kukuruz slabo nikne na prolječe:scratch:scratch
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Do sad nikad nisam sejo kukuruz,samo po1vrstu uz kraj baste,pa sam odlucio da posejem jedno4-5 ar za svoje potrebe,inace imam samo zivinu.Hocu da posejem MAISADOUR inace nov na nasem trzistu.Seme je francusko.Nabavicu malo semena,nego me intresuje jel neko sejo ovaj kukuruz,kakvi su prinosi.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ljudi pozdrav! Dajte mi recite da li tko ima iskustva sa sjemenom DEKALB, da li je tko to sijao prošlih godina, hvala!

Po meni su dobri, bilo je predavanje u utorak si bio, mi jesmo...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh