• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Za te vlagomjere može orijentacijski poslužiti i ovaj od 100kn što se koristi za cvijećarstvo ali na način da se cijeli klip sašrota, stavi u neku posudu i jače nabije i onda mjeri vlaga.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Krasnu nam prognozu najavljuju do kraja tjedna, ako sam dobro računao, skoro preko 200l kiše nam slijedi....bude opća katastrofa.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ne može vjetar posušiti 200 l/m2 samo tak, trebalo bi i grijati mjesec dana 30-tak stupnjeva da voda ispari...
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Nekakova stranica "vrijeme. us" obećava ovako lijepo i do pod kraj listopada.
 

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Vidim ja ljudi moji da ćemo kukuruz brati negdje za Božić tek ako vrijeme nastavi ovako.
A kako će se sijati žito (ako ga se uopće isplati sijati) sam Bog zna?
Kako rješavate divlje svinje?
Kod mene na jednom komadu su bili, nije prevelika štetat ali je šteta. Zanima me kako vi to rješavate? Iskustva....
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
932
Kako riješavam ove godine sumi uništile 1.5kj kukuruza predo papire za oštetu ako neće da plate onda ide privatna tužba. Zovem koje kakve inspektore i šaljem dopise eto kako se borim.
Prošle godine sumi na takav način isplatili svu štetu nesmješ se sam dat pravit budalom.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Susjed ima dominatora 86 i reko da njegov ima oko 7,5 tona sa hederom, a to su slični kombajni ako se ne varam

Pročital na kombajnu na pločici jučer... težina praznog kombajna bez hedera 9800kg
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Onda je vjerojatno u krivu susjed, pukla mu poluosovina ove godine u pšenici, pa sam ga baš priupitao dok smo šarafili i dizali na dizalici koliko težak i reko oko 7,5 tona.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
552
0fSoPP.jpg
[/IMG]
pgVkIR.jpg
c2mLDV.jpg
4VONd2.jpg
dqBAX1.jpg
khLt0I.jpg
,i jos ce vode doc za koji dan...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ovo još nisam vidio......:icon_e_surprised:

prvo 2012 suša, pa 2014 poplava.......užas, a ako bude dobro izbalansirana godina sa kišom, onda dođu divlje svinje i sve pojedu.........
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh