• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
I zaboravio sam pitati jel bude šta kukuruzi pošto je sad pod vodom? jedino ne znam koliko je ali pošto je blizu kupe gadno je.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
al nije od štakora! gamad sva izašla iz kanala i brste, lijepo sjedi na klipu i gricka... :mad::
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Neznam zašto se ljudi grizu zbog toga što su stavili više gnojiva, radilo se kao za normalnu godinu, a što se ovako okišalo nitko nije kriv. Meni je na jednom komadu od rali u sjetvi zezala sijačica jer je gnojivo bilo vlažno pa se vidi gdje je solidno išlo, a gdje je štekalo. Možda iduća godina bude bez kapi kiše kada bude trebalo.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Susjed ima dominatora 86 i reko da njegov ima oko 7,5 tona sa hederom, a to su slični kombajni ako se ne varam
 

Adamus

Novi član
Tu od
14 Ruj 2013
Poruka
23
Ja sadio BC 572 i Pajdaš, 572 napadaju svinje a berba još nije ni blizu na vidiku, vjerujem da prije polovice 10.mj. neće bit berbe
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I meni se na jedan manji dio kukuruza izlila Drava, cjeli jedan dio je odsječen, može se priči samo čamcem, nadam se da se bude voda povukla za mjesec dana.
 

Adamus

Novi član
Tu od
14 Ruj 2013
Poruka
23
Ja sam na obroncima bilogore i dobro je da nije sve ravnica pa se zemlja dosta cijedi jučer bio u Novom Virju, tamo dosta kukuruza pliva u vodi....katastrofa
 

neno

Novi član
Tu od
10 Ožu 2014
Poruka
22
Kod mene (KŽ) su jućer probali silirat mućili su muku, tri traktora vukla su jednu prikolicu, danas naravno opet kiša pa ništa. kako ćemo ztno brat nemam pokma. Mislim da ni prinosi neće bit kao prošle godine ima kukuruza svakakvih. Šta će bit na kraju putanje je. Svi se hvale sa kukuruzima baš na poljoprivrednoj prošlu nedjelju i svi očekuju rekordne prinose. Sad će nam opalit cijeno od 0.30-0.40kn.
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Kaj se vlagomjera tiče i njegove cijene, nas je troje kupilo taj vlagomjer. Tako da je svakog ispao 600 kn. Treba li mi ili ne ? Pa već par godina idem dva sela dalje mjerit vlagu, pa mi valjda onda treba. Ako vam ne treba onda vam ne treba. Al dat novce veče nego nas troje kad se podjeli za onaj pitaj Boga kakav vlagomjer, a ne treba vam vlagomjer mi isto baš nema logike. Ja sam stavio link za one kojima treba vlagomjer, a u pola je jeftiniji nego isti takav ko kod nas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh