• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjetva KUKURUZA 2014.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

karlokalamiza

Novi član
Tu od
5 Tra 2014
Poruka
4
molim vas neka iskustva sa bc 572 koliki je urod dali ga životinje vole kolika je vlaga koliko je sličan pajdašu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Ja dosta sijem Bc 572 i po meni, to je super hibrid.. Za vlagu neznam, jer ga berem u klipu, ali nikad se ni ne kruni nesto previse prilikom branja beracom, ako i malo okasnimo u berbi..
A sto se tice zivotinja, krave ga rado jedu, meljemo suho zrno u brasno..

Ja cu oko 15.4. posijati svoje.. Dva dana priprema, treci dan sjetva i to je to..
 

leonslo

Novi član
Tu od
26 Lip 2013
Poruka
29
Pozdravljeni dolazim iz Slovenije i imam jedno pitanje.Imamo izbrana hibrida Sygenta NK LUCIUS in BC304/306.Sat ne znam kojo izbrati,razlika v ceni je minimalna.FAO je pri BC306 320 i piše da je za najraniju setev a kako je pri spravilu za zrnje ali ima stay green efekt.Problem je da prodajalec v trgovini ni znao povedati ništa.

Hvala se oproščam za jezik
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Jučer posijao svoje, hektar Pajdaša, sad neka mu Bog bude u pomoči :)
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Evo par slika iz pripreme za sjetvu





još je poslje tanjuranja prođeno jedanput trokrilnom drljačom da se poravna
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
I ja sam se čudil kak je tak dobro ispalo i na jednom djelu je pjesak
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Većina zemlje mi je takva svega imam tri komada zemlje koja su relativno ravna
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Počela sijetva,danas posijano prvih 2 hektara da probam sijačicu poslije remonta kako radi.
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Jučer se posijao bc 408b i poljodar dominato i normalno ljudi su gledali sa čuđenjem ,al sad će i oni krenut
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Kod mene več krajem prošlog tjedna neki posijali,ja danas pripremio sijačicu i podmazao tanjurače i sutra ak nebude nikakve kiše idem pripremit i prekosutra posijat
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja cu tek nakon Uskrsa krenut s sjetvom do tad pripremit sve ako ce bit vrijeme dobro sjeme je vec doma sta ce falit prikupit cemo!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh