• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
moraju moderatori i ostali gornji stalež ovog foruma i zvanično objaviti da je ovčica službeni fotograf foruma:prayer::prayer::prayer:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ljepo , jel to Hrvatska , EU , ili nešto treće ,,:shock:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Nisam neki znalac ali znam razliku izmđu DSLR-a (ili kako ga ti nazivaš: profi fotić) i kompaktnog fotoaparata.
Mene zanima koje tijelo i koje objektive koristiš. Gledao sam malo slike i čini mi se da imaš standardni sa zoom-om i makro. Ili možda griješim?
Jel bi početnika zadovoljio neki standardni zoom objektiv (npr 50-150 mm) i jedan tele objektiv od oko 200 mm?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
moraju moderatori i ostali gornji stalež ovog foruma i zvanično objaviti da je ovčica službeni fotograf foruma:prayer::prayer::prayer:

u potpunosti te podržavam....:supz:
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
@hellboy152
nisu svi aparati DSLR profi aparati..ali nevažno
Ja imam Canona..eos 5 d Mark II, pa eos 5d..i još nekoliko dobrih fotića
 
Posljednje uređivanje:

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Davor..mene pitaš??..ne fotkam sve sama



Uploaded with ImageShack.us

tađ ma hal...Indija
Davore..sve fotkam sama..nama fotografima kradu fotke..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
@hellboy152
nisu svi aparati DSLR profi aparati..ali nevažno
Ja imam Canona..eos 5 d Mark II, pa eos 5d..i još nekoliko dobrih fotića

Znam da nisu, ali su najčešći. Kao što sama kažeš, to je sad nevažno.
Moram priznat da zavidim na opremi, a i fotkama. :)
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ovčica, jel postoji aparat za razumnim optičkim zumom, a da nije preglomazan i ne košta ko novi APN-ac?

treba mi za planinarenje, slikam mobitelom, pa mi dođe da ga šišnem sa stijene dole, svaka druga mutna, a zum zaboravi...

ovisi koliko budeš odvojio novaca..za 3ooo,oo -3800.00 kn da se kupiti dobar fotić..preporuka..canon ili nikon
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Lepo, lepo,al mi se nekak stalno vrti po glavi onaj Jackpot kaj je otišel v Zelinu ...znaš kaj o tom ovčica?
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Lepo, lepo,al mi se nekak stalno vrti po glavi onaj Jackpot kaj je otišel v Zelinu ...znaš kaj o tom ovčica?

znam...ali nisam ja te sreće....ali kumće moje mama je...svaka mu sreća, od srca
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
ajkula...proputova sam puno...ali nema ljepše od našeg prigorja...zagorja..ljepe naše..a pogotovo mora..od Kanara do kariba..pa sjevernih i južnih mora..od tihog..atlanskog i indijskog oceana..nitko nije ravan Jadranskom moru..šteta da to nije bolje u turizmu iskorištena..ali možda tada ne bi zadržalo štih našeg mora..očuvanog..prirodnog..bistrog i čistog..



Uploaded with ImageShack.us

Moja omiljena točka fotkanja...moj suprug i prekrasna Kladeščica..prektasna brda i obronci prigorja



Uploaded with ImageShack.us

Moja Kladešćica u zimi..za gledati i živati...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
lijepo izgleda,,dobar fotić sigurno...
ja nikad nisam kupila olympusa, nemam iskustna sa njima...koristim samo canon i nikon
 

Najnoviji postovi

Na vrh