• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mene na žalost nema, nisam mogel dobiti godišnjeg jer sam tek došel sa njega. Igramo u 16h sa Samoborom Hrvatski kup u nogometu.
P.s. Nebumo ga jako, tek tolko da čuje [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Slika nema, za Međimurce nezgoda, nadam se da nije bilo lomova.
Kawač, i bolje da nisi igral. Bar se ne moraš ovdje sramotiti :D:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma ne igram ti ja, ja sam svoje kopačke davno obesil na klin, ali navijam još uvijek. Nemam se kaj sramotiti, lopta je okrugla, a tko pozna Međimursku nogometnu ligu zna kolko je jaka i treba dogurati do finala našeg kupa. Evo uzmi si za primjer nk Međimurje, oni su taj dan Karlovcu metnuli 7 komada laganini!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Kakav je to tip ljudi (ako bi se ljudima trebali zvati), koji čim čuju za obitelj s četvero djece misle da su Cigani?
Znadem demokratskom društvu ima i sirotinje koja nije za to kriva.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ja bi im poklonio školsku torbu,rabljenu ali očuvanu, kad bi imao tko da im dostavi.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Kakav je to tip ljudi (ako bi se ljudima trebali zvati), koji čim čuju za obitelj s četvero djece misle da su Cigani?
Znadem demokratskom društvu ima i sirotinje koja nije za to kriva.

To ti je većim djelom,ne svi,tip ljudi koji glume velike vjernike,znači mise ne propustaju pa da ih je 100 dnevno,sve što imaju daju župniku jer misle da će zbog toga u raj.A na ulici kad sretnu nekoga druge boje kože,nacionalnosti i vjere,odma im je odbojan,a zanimljivo,da ako je Njemac onda im je najbolji,eto takva je to ekipa koliko samja promatrao onako sa strane.Onda naprimjer ako si malo eksponiraniji u društvu,npr. malo bolji auto,malo više novaca od prosjeka,saljeću te i odmah ste si najbolji na svijetu.Ovaj dio znam iz izskustva.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Danas me snašla mala nezgoda po mojoj krivici, tko štedi radi dva puta pa tako je i sa vremenom.
e85a324095d4350a29c9c261670441a1.jpg

Pa sam uz pomoć adekvatnog alata
97b0ffc3821188eb8d14c317dc2607f4.jpg

Ponovo vratio na mjesto i sada je još bolje nego prije
e9f160e4d8124aa33c205eecd16a50dc.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nadam se da nebu sljedeći put pukla pa izgubiš nekaj kaj buš teže zakopčal.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Pomoc !!!
Jel ima ko kakvu "pametnu" ideju kako rjesit ovaj moj problem?
Dakle zaglavio mi je kardan na traktorskom runjacu i neide nikako van,pokusao vec sve zivo i nezivo al neide...
Inace pripadajuci manji kardan mi je u defektu pa sam da neposudjujem stavio ovaj jaci koji koristim za roto kosilicu,on je bio malo knap s duzinom pa je na vratilo na runjacu otisao dalje od utora i tamo se uglavio...
Inace moze se klimat 0.5cm napred-nazad al izvuc nikako... problem je i sto osigurac nemogu stisnut do kraja...
Vise neznam ni sam sta napravit pa bih molio za pomoc ako neko ima neko suvislo rjesenje!
Unaprijed zahvalan!
601ed7b5944b99f4f40ccc1074d67a34.jpg
7b643c4375b8b08af77ad7268305d6bd.jpg


Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Skini zegerov prsten sa ovog osiguraca kardana i izbij ga van. Pa onda pokusaj skinuti kardan.

Poslato sa Huawei P7.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ma normalno sam ga stavio al je bio na knap pa je otiso malo dalje od utora... poslje sam runio s njim... vjerovatno se i u radu jos malo uglavio ... uglavnom izvuc,izbit il sta vec ..neide nikako...nije nabit da je fiksan ,ide napred nazad nekih pol centa,al kad dodje do odredjene tocke ni milimetar...probavo sam ga izvit bar do utora na vratilu,pa bi onda mogo i osigurac stisnut al nikako...:icon_scratch:r
 

Najnoviji postovi

Na vrh