• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,712
@bane1978, nek to bude najgore kaj tu se u životu dogodilo...
Oporavi se čim prije, mlad si, pa onda nastavi dalje..
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Večina nesreća na radu se dogodi na ljestvama. Fala Bogu da nije gorše. Pauziraj malo da ne pogoršaš stvar i ozdravi čim prije.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,014
Večina nesreća na radu se dogodi na ljestvama. Fala Bogu da nije gorše. Pauziraj malo da ne pogoršaš stvar i ozdravi čim prije.
koliko god sam imao predavanja o zaštiti na radu uvijek su napominjali da sa na ljestvama ne smije raditi,one služe da bi se na nešto popeo,platformu skelu...a 90 % poslova se obavi baš na ljestvama
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovisi.
Ako je za novce ....ode on...
Ali ako nije..... istina je da ga niko nebu umjesto tebe napravil...
Nije sve u novcima,svega bu al nas nebu.
Nego @bane1978 jel ti treba kaj donesti? Banane? Sok neki Fructal? Od Naranče ili gusti? Ili napolitanke? 🤔🫡Ak ti kaj treba ja ti dopeljam, čak i jabuke neke? Tu smo za pomoći, ali malo je takvih ko ja nažalost.
Ne vidim da još ko nudi pomoć.
Nemoj se sramiti tražit pomoć.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
koliko god sam imao predavanja o zaštiti na radu uvijek su napominjali da sa na ljestvama ne smije raditi,one služe da bi se na nešto popeo,platformu skelu...a 90 % poslova se obavi baš na ljestvama
Baš tak
Pravilno postavljene ljestve su one pod cca 75 stupnjeva ili ti pravilo 4:1. Četvrtina duljine je odmaknuta od zida.
One su definitivno bile uzrok tvog pada ali mogel si i sa prvog frlca (gazišta) pasti i dočekati se na ruke i evo ti veselja.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,014
Bile su one na"A" kućne ljesve,i znam da sa njima nema saginjanja lijevo desno,jer sam već jednom pilotirao sa njih,srećom bez posljedica i od tada pazim,ali eto nezgode se dešavaju,bitno da nisam glavom negdje lupil,a ruka bude zarasla i nadam se opet u fukciji kao prije
hvala kapetanu za ponuđenu pomoć,ali za sada se snalazim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Nije sve u novcima,svega bu al nas nebu.
Nego @bane1978 jel ti treba kaj donesti? Banane? Sok neki Fructal? Od Naranče ili gusti? Ili napolitanke? 🤔🫡Ak ti kaj treba ja ti dopeljam, čak i jabuke neke? Tu smo za pomoći, ali malo je takvih ko ja nažalost.
Ne vidim da još ko nudi pomoć.
Nemoj se sramiti tražit pomoć.
Koji si ti škrtac.

Pa natoči kolegi 2 deci domačeg lijeka kojeg si eko uzgojil., barem bobicu riskiraj.
Ovo sve ima i u lokalnom dučanu.
Dobro veliš da je malo takvih ko ti danas


Zato idem na kvalitetu i ljek. 🍷😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja dam i raketu i sve kaj stane u kabinu i vozim se pomoći, banane, sok, napolitanke i sve vozim, najdi ko još kaj daje? Samo kak bi ko kaj zel. Naj bit čorav na zdrave oči.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Evo da i ja ponudim pomoć, ali mislim da nisi prehlađen da ti trebaju banane i sok, mogu ti ponuditi bilo kakvu pomoć u vidu fizikalne terapije, savjet ili bilo kakva pomoć di jedan fizioterapeut može pomoći. Slobodno mi se javiš u privatnu poruku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh