• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a vidjet cemo, razmisljam da cu probusiti rupu i ubaciti neki stift, a var nije bas nesto, alo sam zurio i nije mi bilo vazno kako izgleda, vec da drizi, a vari sam cijeli rub, pa obrusio i ponovno povario, tak da ce mozda i drzati jedno vrijeme! :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Jako zanimljivo kako samo uspjevaju to..:icon_super:
15042510200764925711325.jpg
[/URL][/IMG]
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
zahvatio ga tornado heheeee. mislim da cak ima i namerno sceniranih slika. ovo samo totalni idiot bi uspeo i to za jedino drvce da se osloni. neznam mozda gresim ali mislim da ima namestenih situacija kao sto je ova.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Možda i nije najmještena , desni točak je možda udario u onaj betonski dio u ogradi i oskočio , ako ruda nije okretna moguće da ju je traktro zadržao a negdje je u tački težišta pa mu i nije bilo teško

Vidi se beton na desnoj strani i jasan otisak lijevog točka na travi , sigurno je ''pokupio'' beton
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Može biti točno to što Savo kaže. Definitivno je odskočila od nečeg i nagnula se na ovaj grm.
Jer tu se ne špara na brzini, to majstori čeraju ko vrag svoju mater, pa kud pukne da pukne i onda često ovak završi.
Inače, to su vrlo lagane prikolice dok su prazne, rađene su od čvrste i lake šasije i još lakšio ovih limenih ili mrežastih stranica, pa zbog svoje visine vrlo lako se prekrene ako odskoči od nečeg.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Al ja ne vidim da je imala na šta odskočiti, ali ovo da teraju, teraju, nije njihovo i lagane jesu, gledao sam na par videa kako voze po polju, prikolice skaču iza njih ko blesave prazne su naravno.. Možda je naglo i skrenuo pa je se zato nakrenula, to samo on zna..:(rofl):
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
sa desne strane ima stub u grmlju ako malo bolje pogledate dolazio je sa desna i prikolica je naletila na na stub i on je odbacio prikolicu na drugu stranu
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
još kad je strojar bena koja nije vidla pukotinu onda se desi ovo moglo se to spriječit samo da je malo pregledal kran dok ga je podmazival
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
pa ne podmaziva ga svaki dan,nisu to petljači

a nego kak se maže svako prestupno ljeto? bager radi dvije smjene po 12 sati čak ga bi bilo dobro dva puta mazat jer su ovi novi puno lošiji od starijih
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
po slici ja bi rekao daje ovo stari, da samo po ljeti jer je tada vruće i mast mu iscuri,a kada krenu bure i zima nema potrebe valjda vidiš kako je mast stisnuta i ima non-stop podmazivanje
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
sto radi ono se i kvari. a cesto se masine teraju preko onih mogucnosti za koje su predvidjene. da nije nakupljene naslage masti i zemlje verovatno bi se i primetilo ali retko to ko i zagleda i pregleda dok nepukne.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
pa i jadni radnik jedva čeka da nešt ode -da se i on malo odmori,pa znaš kakvi su privatnici
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e kod nas nema odmora kad radis kod privatnika. ili dobijes drugi alat ili ides popravljati sopstveni sa majstorima. vala jos malo cemo biti ko roboti
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ko je rekel da je privatnik u pitanju na lijevoj strani je pukle na friškom a na desnoj je stara pukotina radi na njemu klinac koji je došel prek veze u firmu i uvijek nekaj polomi
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
-ak ide on variti -bude barem nalo razbio monotoniju - a robovlasništvo je već ušlo na vrata
 

Najnoviji postovi

Na vrh