• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije se ni nama brojalo :lol:
cca 130 stane sa onim prvim redom iznad stranice a tu su jos 3 i pol reda.
ajmo rec 200tinjak bala, mozda koja vise..
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
telec i labudica...
[/QUOTE]

ahahahahahaha...a vidi ivčonija i mene...tu je bikal ak me staviš na forum ja te šakom stepem...ahahaha...lepo lepo sused
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
telec i labudica...

ahahahahahaha...a vidi ivčonija i mene...tu je bikal ak me staviš na forum ja te šakom stepem...ahahaha...lepo lepo sused[/QUOTE]

a jebai ga...kad ga je sram,a ti bikson mogel si ziti dole da ga ne potira,a ivča ko dve bale težak...hahaha
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
a jebai ga...kad ga je sram,a ti bikson mogel si ziti dole da ga ne potira,a ivča ko dve bale težak...hahaha[/QUOTE]

ahahahaha...a jbg...ma stroj je to...malo ga je potiravalo
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
a jebai ga...kad ga je sram,a ti bikson mogel si ziti dole da ga ne potira,a ivča ko dve bale težak...hahaha

ahahahaha...a jbg...ma stroj je to...malo ga je potiravalo[/QUOTE]

pa normalno to je New Holland...hehehe:rolfer::partyman::finga::gitarist:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
fric, pitanje gore u mom postu? naravno,ako ste zavrsili sa razgovorom.. :roll:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
fric, pitanje gore u mom postu? naravno,ako ste zavrsili sa razgovorom.. :roll:

e da zabil sam oprosti...na labudicu negde oko 350,a na troosovinki 250 komada...:supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
e to se trazi.. s time da, koliko vidim, na labudicu jos stane bala
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
e to se trazi.. s time da, koliko vidim, na labudicu jos stane bala

nije tu nakrkana do kraja poslje smo još jedno 100-130 bala stavili na nju i upeljali u halu jer je teško s njom manevrirat po polju još ak se najdemo na nekom malom komadu teško da ju okrenemo,a sama po sebi ima 7 tona:!:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
ja i ivčoni smo brojali kolko je na njoj onda dok smo je nakrkali punu i zbrojali smo oko 430 komada...+/-10 komada...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Spremanje trave

ubila nas suša ove godine,ostavili smo pola rali ljulja 3 otkos za sjeme katastrofa,osušio se i sada smo ga osušili ,nema ni tjedan dana za hraniti ,otreslo se sve ono silno sjeme ,biče dobar za prolječe ,na svakih deset metara jedna mala flanka:madmana:

Uploaded with ImageShack.us
 
M

MOCO

Guest
ja sam mišljenja da ljulj nije za slavoniju jer kod nas budu jako vruća ljeta i on to ne podnosi, prva košnja u travnju ili svibnju je dobra, ali dalje neide nikako
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Spremanje trave

istina je ali tko se mogao nadati ovako malo kiše ove godine,prošle godine kad je bilo dosta kiše bar tu kod nas se bolje pokazao 3 otkos od 2 ,a hebi ga ove godine kontra,budem mislio do godine:partyman:
 
H

Hurlimann86

Guest
ja sam mišljenja da ljulj nije za slavoniju jer kod nas budu jako vruća ljeta i on to ne podnosi, prva košnja u travnju ili svibnju je dobra, ali dalje neide nikako

NIje za nigdje talijan dobro ostavljati 2 otkosa i oraj pa sij kukuruz najbolje rješenje.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ovi bi trebalo bit kao nešto za ravnanje krtičnjaka po livadama,i možda bi bilo dobro za zatvaranje zimske brazde :lol::lol:


http://imageshack.us

I šta bi ovo trebalo bit?Kao neki zgrtač

http://imageshack.us
Nisam znao kud da stavim ovu sliku pa reko tu ću pod temu slike.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vrlo zanimljiv i interesantan video...da ti pamet stane koliko ih ima...:D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ndwhgN7MVeg&feature=related[/YT]
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
šanana mislim da smo mi u hrvatskoj ipak bliže ovoj tehnologiji[YT]http://www.youtube.com/watch?v=c2mPnAjOQ4A&feature=fvwrel[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh