• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Danas sam skoro cijeli dan vozio, tj. nosio bale doma, suho sijeno i sjenažu lucerne, te mješavinu zobi i stočnog graška.
Glavni akter na djelu :supz:

mobitel021.jpg


mobitel022.jpg


mobitel018.jpg


mobitel019.jpg


mobitel020.jpg


mobitel023.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zgodna kombinacija,tebi ne treba tovarenje na prikolicu,ovako ide brzo:drinkers::drinkers:
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Pa uglavnom samo nosim, jer mi je sve dosta blizu tak da mi se ne isplati tovarit na prikolicu.
Samo ubodem i gas, pa doma :drinkers: :weedman:
 

phenom

Član
Tu od
11 Lip 2012
Poruka
43
lijepo lijepom vidim radi se punom parom evo malo slika ispomoc kod kolege u kosnji jedna omanja parcela sutra mozda bude baliranja;):

 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ma ne bude nestašica jer ako bude od jeseni onak niska cijena mljeka budu mnoge šarove put Danice bez povratka,ja uspio na 3/4 rali dobiti 120 bala,to neka luda livada od susjeda ,još danas palo 2 prikolice i sad čekanje na otavu ali ugrubo ima više od prošle godine ,evo uspio sam jednu poslikati u dvoru ,ubila me prašina a kažu i doktori da ne smijemo na sunce od 10 -17:finga::finga::rolfer::rolfer:

Uploaded with ImageShack.us

sjecam se dok smo imali tu prikolicu za sijeno samoutovarnu mengele 32 kubika da je stalo 150 bala kockastih u nju samo nisam ju imao gdje drzati pa ju je stari prodao...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo da i ja nabacim izvještaj:

Sinoć do pola 1 balirao lucernu da se ne otrese,a u 5 krenuli kupit i do 12 pokupili:rezultat 700 bala lucerne na 5 jutara.S tim da je na jednoj tabli od 3 jutra bio prvi otkos proljetne sjetve,pa je bilo svega.
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
to je sigurno rađeno sa niskotlačnom balirkom zar ne?
Da,niskotlačna je,al super su bale,čovjek kaže da mu se više sviđaju nego kad je baliral s visokotlačnom.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
vjerovatno zbog prostora, za sijeno kupljeno samoutovarnom treba puno više skladišnog prostora nego za bale.
Ja isto plaćam baliranje sijena i slame iako imam prikolicu.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
To ima smisla samo sa tvrdim balama , ovako ima veče troškove a zauzima prostor isto kao samoutvarnom voženo sijeno .
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,439
Da, al ovako dobije i špage, za vezanje koječega... :lol: :lol:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Akcija kod nas i šogora,skupa smo kosili,prekretali,zgrtali,vozili samo je svako radio drukčije bale:

img594.jpg

img595g.jpg

img596y.jpg

img600h.jpg

img601c.jpg


img599n.jpg

img597r.jpg

img598b.jpg

img603h.jpg

img604n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh