• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
neda se fergo tj.fiat ide to njemu,nego kaj j
oš mu se nebudu pridružili malo jači pomagači(same,565)?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma Fiat je legendaran traktor :)

565 kreće u akciju za kojih 10 dana, a za Same još nije odlučeno kaj bude, tak da neznam, ja samo čekam dok mi ujak javi da ga vozim k bošisti.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
orginal njegova....

A mene oko malo prevarilo, mislio sam da je 539 tam di se vidi zadnji kraj pa mi bilo čudno.

@ŠANANA ide to tebi, baš mi se sviđa ovaj imt/fiat :icon_super:
 

leonslo

Novi član
Tu od
26 Lip 2013
Poruka
29
Joh te vaše livade,ovako se te dni radi prinas
Fotografija_0265.jpg

Fotografija_0266.jpg


Kosi se ročno s "seršenovko" za frišno krmo kozam.Joj jedni ludi se nečejo niti pretegniti,ko imajo zemljo od nas v najemo za kolesarski park,ne cenijo zemlje,a ja in moj deda pa se naj j*****:mad:::(n)::(envy):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nezna IMT kaj je teško, on digne i nosi :)





Sutra od jutra zgrtanje i baliranje, ima ukupno 4 rali, 2 ide u kockice, 2 u role :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma radi s njim sasvim solidno iako je 4,5 m zahvata, jedino je transport problem, prednji kotači stalno "plivaju" :)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Reko je čovjek iz Sip-a kakav pauk traktor nosi s njim može i radit
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Današnja akcija, na malo jače od jednog jutra oko 400 kockica bilo..Slike samo od grabljanja!
2wi9.jpg
[/URL][/IMG]
zp4w.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slike iz završnog spremanja sjena za 2013. godinu, NAPOKON GOTOVO!!! :)

Jedan dio je kolega spremio u role, ukupno 13 komada, toliko sam htio.
FIAT F110&Claas




A dalje je ostatak išao u kockice. Prvo grabljanje...










 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kao što se vidi oblik ove livade je mnogo nezgodan...heheh, ali baš zanimljiv za baliranje :)
Na toj livadi površine 1,5 kj je bilo 454 kockice.










A ovo je druga, manja, površine 0,5 kj, bile su 4 role i 90 kockica.




Ukupno 544 kockica jučer izbalirano i doveženo i 13 rola, isto doveženo i složeno. :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Opet 540 u akciji slaganja bala, slike od utovara nemam, bilo je na brzinu.
Nezna on kaj je teško, igra se snjima :)








I kockice su doma, nema slika od utovara jer smo išli po njih u noći, od 22:30 do pola 1 u noći smo se vratili.





Ima takvih 5 prikolica kockica, danas istovar i to je to za ovu godinu. :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
ŠANANA kako nećeš više kositi!?
A ova ''nezgodna'' livada meni nekako izgleda ko srce! Tj. bale na njoj kao da idu u srce! To je ljubavna livada!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zašto nisi cijelu onu manju izbalirao u role ?

Zato jer ih nemam kud spremiti, a neću da budu vani pod najlonom.

ŠANANA kako nećeš više kositi!?
A ova ''nezgodna'' livada meni nekako izgleda ko srce! Tj. bale na njoj kao da idu u srce! To je ljubavna livada!

Pa sjeno više ne, jedino otave ako bude :)

Ma slabo ti je srcolika, prije bi te strefio srčani kod košnje i baliranja nego bilo kaj drugo vezano uz srce :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Zato sij lucernu i 5 odkosa godišnje kosi, ove godine raste ko blesava i čak je druga bolja od prve ove godine.. Ja već nekih 3000-4000 bala pokupio, a tek sam na pola od drugog odkosa, sad ako opet dođe kiša, bome ne znam gdje ću spremiti to sve..:)

Ma imam i ja gdje je njiva čudnog oblika, a to je gadno za oranje, tanjuranje i to! A za košnju i grabljanje tak mi svejedno kakva je njiva, samo pičim i držim bubrege! :icon_lol:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ide to tebi odlično,samo malo mi prije nije bilo jasno ove 4 prikolice reko nije valjda da si ih sve odjednom vukao hehe ,onda sam skužil da su 2 po 2 prikolice :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh