• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
U jednoj klasičnoj kući, iz YU, ulazite u hodnik, desno prozor, lijevo gore HEPovo brojilo i tamo se već nekoliko godina lastavice gnijezde. Gnijezdo možeš dosegnuti rukama, ljudi prolaze, a one pjevaju!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@Lee, ptice vrlo brzo shvate da im ne želiš nauditi, i počaste se svojim povjerenjem.
Puno to govori i o njima i o nama samima. :)

A nisu još grlice otišle!
Evo su prije malo vremena sve tri u plasteniku bile - poduka iz letenja je danas na programu odrastanja i osamostaljenja - mala je preletavala gore - dolje, roditelji su je promatrali, a onda su sve tri opet odletjele van.

A novi par već sjedi na svome gnijezdu.
Biti će i dalje zanimljivo.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas nakon terpaije u bolnici svratil do Zaboka na gablec, ima Ktc restoran, ali nije mi usput baš.
Pa bi pital jel ima kaj u okolici Krpainskih na žlicu, jer ovo kaj se nudi lazanje, pice, čevapi mi se ne jede, a toga ima na svakom čošku.
Pa baš me čudi da nemrem nigde maznut neke fileke, gulaš ili paprikaš ili pak čobanac. Nekaj tipa toga.
Ktc nije skup zbilja, danas maznul fileke.
Ali kak velim nije mi usput.

IMG_20210513_115239.jpg
Kolega @vlastel ak imaš kaj u rukavu pucaj da znamo kam iti jesti🍽️😎
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
512
Ja danas nakon terpaije u bolnici svratil do Zaboka na gablec, ima Ktc restoran, ali nije mi usput baš.
Pa bi pital jel ima kaj u okolici Krpainskih na žlicu, jer ovo kaj se nudi lazanje, pice, čevapi mi se ne jede, a toga ima na svakom čošku.
Pa baš me čudi da nemrem nigde maznut neke fileke, gulaš ili paprikaš ili pak čobanac. Nekaj tipa toga.
Ktc nije skup zbilja, danas maznul fileke.
Ali kak velim nije mi usput.

View attachment 36665
Kolega @vlastel ak imaš kaj u rukavu pucaj da znamo kam iti jesti🍽️😎
Pečenjara 6 Krapinske Toplice
Kod Đurđe, Vrtnjakovec
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Onda ove dane moramo nekaj na žlicu maznut, jer toplice me iscrpiju ko da sam okapal kuruzu😉
Ali sve pohvale imam za osoblje i fizijazre.
Najbolje mi je u dvorani na vježbi disanja, tam je ko da smo na plesnjaku. Veselo da nemre biti veselije, ekipa za 10,radio igra na najjače i svi popevamo kaj smo nutra.
Kompletbo svi bolesnici.
Šlageri tolko podignu atmosferu da to nemrem opisat.
Danas su bili ovi hitovi kaj sam uspel zapamtiti.






 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Onda ove dane moramo nekaj na žlicu maznut, jer toplice me iscrpiju ko da sam okapal kuruzu😉
Ali sve pohvale imam za osoblje i fizijazre.
Najbolje mi je u dvorani na vježbi disanja, tam je ko da smo na plesnjaku. Veselo da nemre biti veselije, ekipa za 10,radio igra na najjače i svi popevamo kaj smo nutra.
Kompletbo svi bolesnici.
Šlageri tolko podignu atmosferu da to nemrem opisat.
Danas su bili ovi hitovi kaj sam uspel zapamtiti.






Dobro je to, treba biti pozitivan u ova vremena. ;)
Kaj se tiče hitova, i dan danas se te pjesme pjevaju i slušaju, mislim da će to živjeti vječno.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je slažem se, kolko got nam je teško i sve ali kad krene muzika nekak je lakše, ljudi ima od svikud zbilja, ali nema nikoga da ne pjeva. A kak sam rekel fizijatri su tolko dobri da to nemrem opisati, naravno i svi drugi doktori, svi su domaći, pa se imamo i o čemu spominat, najviše je poljoprivreda na tapeti, i ove kiše koje su neumorne.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
"Tko pjeva zlo ne misli".
Kolko sam pratil prognozu mislim da bude još kišilo sljedećih tjedan dana, odnosno bude promjenljivo, nažalost nejde nam vrijeme baš na ruku, dobro da je pustilo barem do utorka kaj sam stigao nekak kukuruz posijati i to je bilo skoro u noć.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Danas, malo prije, sam pročitao ovu crnu komediju:

T​


Danas, malo prije, sam pročitao ovu crnu komediju:

Trebaju glasati jer ipak oni plaćaju porez ovoj državi. Ja to ukratko,valjda bude se našao netko da to podrobnije objasni.😉
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

"BIRAČKO PRAVO​

Članak 2.​

(1) Biračko pravo imaju hrvatski državljani s navršenih 18 godina života (u daljnjem tekstu: birači).

(2) Pravo birati članove predstavničkog tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (u daljnjem tekstu: jedinice) te birati općinskog načelnika, gradonačelnika i župana i njihove zamjenike imaju birači koji imaju prebivalište na području jedinice za čija se tijela izbori provode.

(3) Članove predstavničkih tijela jedinice imaju pravo birati i državljani drugih država članica Europske unije, u skladu s posebnim zakonom.

(4) Biračko pravo se ostvaruje na neposrednim izborima tajnim glasovanjem."
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910

"BIRAČKO PRAVO​

Članak 2.​

(1) Biračko pravo imaju hrvatski državljani s navršenih 18 godina života (u daljnjem tekstu: birači).

(2) Pravo birati članove predstavničkog tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave (u daljnjem tekstu: jedinice) te birati općinskog načelnika, gradonačelnika i župana i njihove zamjenike imaju birači koji imaju prebivalište na području jedinice za čija se tijela izbori provode.

(3) Članove predstavničkih tijela jedinice imaju pravo birati i državljani drugih država članica Europske unije, u skladu s posebnim zakonom.

(4) Biračko pravo se ostvaruje na neposrednim izborima tajnim glasovanjem."
"Sendvič" biračko tijelo nije u EU.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
jo, daj nam objasni izraz:
"usrao/la si se ko grlica"
...vidim da bi ti to mogla znati, pošto imaš iskustva s njima... 🤭
Odvagni sam - dok ti ga grlica spusti s visine na glavu, tko je usran - grlica ili ti? 🤭
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh