• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,566
A složila facu ko da je progutala kiseli krastavac 😂
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Malo se navrnul do šume malo prije, išel u obilazak i malo se prepeljat sa raketom, joj kakva drva imam, ko bu to rušil pitam se. 🙂Tak su velika da ak jedno zrušim odma dobim 10metri.
Pogotovo graber, kolko ima kitja samo, nekak mi se bukva najviše sviđa, sad moram dobro odvagat kaj rušit, koju marku i koju vrstu.





















 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Malo se navrnul do šume malo prije, išel u obilazak i malo se prepeljat sa raketom, joj kakva drva imam, ko bu to rušil pitam se. 🙂Tak su velika da ak jedno zrušim odma dobim 10metri.
Pogotovo graber, kolko ima kitja samo, nekak mi se bukva najviše sviđa, sad moram dobro odvagat kaj rušit, koju marku i koju vrstu.





















Od gledanja i slikanja nebu ništa, posla se moraš primiti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa mislim teško je izabrat kaj rušiti, nije to kak neko misli dojdeš u šumu upališ pilu i rušiš, nema toga. Prvo treba označit kaje za rušenje, pa tek onda ide kolegij, pa vjećane, ako se ni tak ne dogovori, onda tek "eci peci pec, ti si mali zac a ja mala vjeverica eci peci pec," onda je definitivno donešena odluka🙂koju marku i vrstu rušit. I drva su na podu, posle je sve lakše. 🍷🍻
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Danas sam bil u posjeti kod jednog forumskog prijatela koji je bil jako lačen ali me počastil s najskupljim pranjem auta.....
Fala mu i ovim putem (y)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh