• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Sad sam išao od vrta prema cesti i gledam. Vozi mladi tata u Fergusonu, u krilu, maloga sineka.
Prelijepo.
Onda uočim, sebi je stavio na uha zaštitne "slušalice", a sineku nikaj. O jebemu i svemu pa zar tak jako voli sebe, a sineka tak puno manje? Ja to više ne razmem, ja sam samo stari deda, ovo su nova vremena...
Sebi štiti sluh, sineku nikaj 😥😖
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sad sam išao od vrta prema cesti i gledam. Vozi mladi tata u Fergusonu, u krilu, maloga sineka.
Prelijepo.
Onda uočim, sebi je stavio na uha zaštitne "slušalice", a sineku nikaj. O jebemu i svemu pa zar tak jako voli sebe, a sineka tak puno manje? Ja to više ne razmem, ja sam samo stari deda, ovo su nova vremena...
Sebi štiti sluh, sineku nikaj 😥😖
Takvima oduzet traktor trajno i vozačku, i prijavit socijalnoj službi da mu to više ne padne na pamet nikad u životu. Za nekaj dogodit nedaj Bože bu kasno od takve vožnje u krilu.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Onda uočim, sebi je stavio na uha zaštitne "slušalice", a sineku nikaj.
A možda je samo "pošteni" tata htio dočarati svojem sineku taj zvuk simfonije koji proizvodi IMT.
Šalu na stranu, ne razumijem ljude koji se ponašaju na ovaj način, ovo je stvarno neprihvatljivo.
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Odradio magnet i vijesti su dobre.
Disk nije u pitanju, ostalo je također sve uredno.
Vjerojatno je uslijed pokreta došlo do dodira živca i od tuda ta bol i teško hodanje. Mirovanje i preporuka je odradit pokoju masažu da se to sve skupa prije smiri.
Eto, pao mi kamen sa srca kak bi se reklo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@mane,
super da nije lošije. Kažem lošije, jer dobro nije. Čim je došlo do reakcije živca, nekaj ne štima. Budi oprezan, želim ti brz oporavak.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
mane; dopalo tebe ono odmori se zaslužio si.
Kolega dobro da nije što teže, i to nije dobro ali eto ako mora birati od dva zla bolje da je manje.
Brz oporavak želim.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,009
Probaj se,kad ti bude bolje, ipak malo pozabavit time,jer nisu se živci samo tako upalili,da kasnije ne bude prekasno
Sad malo odmora,a poslije laganini
Brz oporavak
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
73
Nisam letio već par godina ali prije smo uvijek morali gasiti mobitele ili staviti u mod za letenje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh