• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

staffmen

H

Hrvach

Guest
To si vi mislite da je pobjedila, ovoj tvojoj krumpironja samo fali perje, ova naša šepa, sva je retardirana, ima napadaje shizofrenije i na nekim dijelovima krila i leđa joj uopće ne raste perje.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
a kaj velite na ovega,srećom pa nije moj,našao sliku na net-u...

 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
hahahha mtd,našo sam i ja sliku na netu samo sam htjeo na brzinu zaradit 100 eura samo ovaj neda....hahah =)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
hahahha mtd,našo sam i ja sliku na netu samo sam htjeo na brzinu zaradit 100 eura samo ovaj neda....hahah =)

frajer se je kurčio po dvorišću pa su ga kokoši spustile na zemlju....:lol:
 
S

staffmen

Guest
prolazio sam i ja prije par dana uz jedan dio tvoje plantaze.
al traktor nisam vidio :mad:
 
S

staffmen

Guest
kad ides od doma u oresju skrenes kod onog birca unutra i onda se dolazi ravno na tvoje maline. I onda je dalje makadamski put.
To je bilo prosli tjedan u ponedjeljak isao sam sa motokultivatorom kosit kod bake.
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
onda smo brali sogorica i ja,ja sam dvije kuce prije kraja ulice doma,na onom suzenju,jeste okretali molitve....
 
S

staffmen

Guest
kad sam prolazio vidio sam i nekog starijeg gospodina. I mlađeg. Valjda tebe.
A stao sam na samom kraju ulice di pocinje makadam jer sam ostao bez benzina:rolfer:...a normalno odma smo odmolili krunicu.

A vidio si nas?
 
S

staffmen

Guest
heh...molitve su bile zbog rezervara u kojeg nemrem natocit vise 2l jer curi pod cep.
Nismo valjda uvredili nekog?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
heh...molitve su bile zbog rezervara u kojeg nemrem natocit vise 2l jer curi pod cep.
Nismo valjda uvredili nekog?

kupi novi čep ili promjeni brtvu ispod čepa...
 
S

staffmen

Guest
evo par slika nakon duzeg vremena.
Bilo je posla dosta.
Prvo sam iso kosit kod bake sa mtk-om:
Udaljenost 15km.

nije neki preveliki komad.




Kisa mi je bila za vratom...


natovareni ko cigani...:mrgreen:


morali smo i konje napojit;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
IMT nema dif.kako voziš pri velikoj brzini u zavoju? lijpo pokošeno,fora je vidit dva kultivatora zajedno hah =)
 
S

staffmen

Guest
pa nema veze kaj nema dif.
To se ne osjeti po makadamu uopce.
Na asvaltu isto jedino kad moras skrenut pod velikim kutem npr usko raskrizje. Ali nije to isto problem.

Puknuti kruzni tok nmg izbjec. Moram barem preko jednog. Al to nema veze.
Jedino kaj me ne "postuju" u prometu pa mi izljecu makar ja imam prednost.

evo snimke jednog djela puta.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=RGEoXfCPRQo&feature=channel_video_title[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh