• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
Pitanje, interesira me ovaj traktor ima netko kakvih iskustva s time ?
Čiji su to motori gore i mjenjač je pretpostavljam zf ili se varam ?
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,228
Steyr 9078. Imam problema sa kocnicama. Gubi ulje, npr litru na tjedan dana. Repario sam kocione cilindre, pa sad nemam ideju di gubi ulje. Inace, ispod traktora nema uopce fleke, masti pa vjerojato ulje curi negdje "unutra". primam i preporuke za majstora koji je voljan to popraviti.
 

antonio8055

Novi član
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
3
Pozdrav da li mozda netko zna gdje mogu pronaci dijelove za steyr 8055
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dinoslavicek

Novi član
Tu od
10 Velj 2021
Poruka
12
Bok... Imam steyr 9078 2000g... Brzina mu je 30 km/h... A u knjizi od njega mi Pise da ide 40... Koji je problem dali neko zna??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ima tri ručice: jedna s 4 brzine i jedna naprijed- natrag-brzo naprijed te mala sa cesta-polje?
 

Dinoslavicek

Novi član
Tu od
10 Velj 2021
Poruka
12
Da... Na jednoj 1,2,3,4.. a na drugoj L-H-R.... Neznam koji mu je da ne ide brzo....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Jel ima kočnicu na kardanu prednjeg pogona ili uključuje prednji pogon pri kočenju (ako je uključivanje električno)?
Ako je traktor uvezen iz Francuske, vjerojatno je getriba u izvedbi 30km/h.
 

Dinoslavicek

Novi član
Tu od
10 Velj 2021
Poruka
12
Uključujemo prednji pogon preko gumba znaci elektro... Nije uvezen... Trakhor kupljen u hr.. hrvatske sume...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,713
Styr 658, mađ nogami, ima dvije ručice, za brzine:
- lijava ima tri položaja:
.....naprijed lijevo - rikverc
.....naprijed desno - putna
.....nazad - radna
- desna ručica su 4 brzine
- ručica lijevo ispod sjedala prepolavlja sve brzine
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ako nije gas limitiran, onda je razlika vjerojatno u prijenosnom omjeru diferencijala...
 
Na vrh