• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Bome jesu skupi, a u principu se uvijek i nabavljaju direkt iz Austrije.
Sto se tice 90 KS i 6 cilindara, to je izdrzljivost, a ne 6 cilindara i 390KS.
Potrosnju za konkretan model neznam, ali ovaj nas nije trosio puno neka normala, znaci ni puno ni malo

Daj mi neki primjer, recimo krajnik spone ili tako nesto koliko košta?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Daj mi neki primjer, recimo krajnik spone ili tako nesto koliko košta?

Od toga nismo nista minjali, to se nije kvarilo
Popravljana je pumpa visokog pritiska, doduse to je zbog prljavog goriva, ovima mojima cijedjenje nije bas omiljeni posao, ona reparirana kosta cini mi se 2500e, ali posto imamo dobroga bosistu pase i od Golfa II uz adekvatne prerade.
A moram bas pitati strica koliko platise karike i jedan klip za njega iz Austrije.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Od toga nismo nista minjali, to se nije kvarilo
Popravljana je pumpa visokog pritiska, doduse to je zbog prljavog goriva, ovima mojima cijedjenje nije bas omiljeni posao, ona reparirana kosta cini mi se 2500e, ali posto imamo dobroga bosistu pase i od Golfa II uz adekvatne prerade.
A moram bas pitati strica koliko platise karike i jedan klip za njega iz Austrije.

2500 eur...auuuuuu. znas kak to meni izgleda, a ja imam imt-a? hahaha
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa to i nije puno za bosch pumpu dok pogledas,a zna se da su skupi djelovi dosta za njih..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Od toga nismo nista minjali, to se nije kvarilo
Popravljana je pumpa visokog pritiska, doduse to je zbog prljavog goriva, ovima mojima cijedjenje nije bas omiljeni posao, ona reparirana kosta cini mi se 2500e, ali posto imamo dobroga bosistu pase i od Golfa II uz adekvatne prerade.
A moram bas pitati strica koliko platise karike i jedan klip za njega iz Austrije.
Rođaku su na 970-tku ugradili rotopumpu od nekog Opela.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Rođaku su na 970-tku ugradili rotopumpu od nekog Opela.

Mislis na 870.
Pa pasu pumpe uz malu prepravku, ipak je ovo Balkan :cool2:
Naj idealnija bi bila od Iveka Deilija zbog visokog pritiska, ova od golfa je 130/140 bara, a na Deiliju je 170 ili 180 bara
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
opa to sam čekao.

znači li to da bi ista takva pumpa mogla i na npr ursus c 355?

kakve preinake treba raditi, osim pogona pumpe i nosaća ?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
opa to sam čekao.

znači li to da bi ista takva pumpa mogla i na npr ursus c 355?

kakve preinake treba raditi, osim pogona pumpe i nosaća ?

Dobar bosista to sve odradi, ili pripase drugu pumpu ili unutrasnje dijelove ubaci sa neke druge pumpe.
Kod nas su radjene i neke prepravke oko gasa i gasenja, gas je dobio limit, sto je bilo vrlo dobro, a gasio se na kljucem, a prije na gas
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
kolko košta noviji rabljeni steyr od 115 konja

Noviji je dosta sirok pojam, za nekoga je to oko 95, godiste, a za nekoga preko 2005. godine.
Malo prosvrljati po oglasima pa vidjeti :(wait):
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
qdpt.jpg

Dva brata. :D
 

borovicb

Član
Tu od
29 Velj 2012
Poruka
406
moj 964 ima 14600rh, 64 ks. A od kolege 4085 85ks 1600 rh.
nepoderivi, i see dela moj bez problema. :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Našel sam na netu sliku ovih traktora Steyr grizzly i jel zna neko više o njima?

steyr-9320-grizzly-slika-25467916.jpg
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Šta li se sa ovim desilo pa još nije traktor ni gorio mogli su ga spasiti...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XWxRjA0hn_A[/YT]
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
taj video je bio 100 puta na forumu,,i sto puta je komentiran...odi u temu video isječci pa malo prolistaj...
 
T

toma92

Guest
kut paljenja na stayer t84

Pozdrav svima, novi sam na forumu i imam pitanje, pa bih vam bio zahvalan ako mi može netko pomoći, imam jedan problem imam stayera t84 iz 1957. godine i radili smo komplet generalku na njemu, ali kad samo sastavljali uvidjeli smo da nema oznaka na zupčaniku koji pokreće ventile i VT pumpu samo je na radilici točka, pa ako itko zna da mi kaže, hvala unarpijed svakom.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Pozdrav forumašima
Zapel mi je za oko stayer 8080 85 godina nije loše stanje 8000 eura zanima me imaju li kakvih mana prije nego ga budem išo gledat
 

Najnoviji postovi

Na vrh