• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarski traktori i vitla

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
meni lakše sve skupa u bačvu bacit...poslije ju dignem iznad da se iskapa, i tu godinu ju ne diram...dok se malko ne osuši...:eek::
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
A da ju razvucem i lancol i penzla i polako namatati i mazati sa penzlom!
Je, i onda buš ju razvlačil preko štrika za veš, da se ne zamaže :D:

meni lakše sve skupa u bačvu bacit...poslije ju dignem iznad da se iskapa, i tu godinu ju ne diram...dok se malko ne osuši...:eek::
Ovo je jedini ispravan način. Napije se u sredini, izvana ju blato "konzervira", pa se poslije gibanjem maže iznutra prema van.
 
Posljednje uređivanje:

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Jedino trebam jos nekog da kvacice stavlja za menom, vidim da ima kandidata!:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Meni drva dopeljaju doma, tak da nemam potreba za vitlom :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hmm 10-tka je 22 kn u Draganiću ( Autohorvat )
Ima još jedna firma u Lučkom ppokraj Zg-a, al sam zaboravil kak se zove :icon_scratch:
Probaj ih pronaći preko Googla...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
cca 3 Eura, a proizvođač je Njemačka. Tako piše na njegovim stranicama.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Naiso sam na ovo vitlo,pa me zanima ko je proizvodjac i kolika je vucna sila?Prvi put vidim tako nesto.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
958
Pozdrav,puno uspjeha u radu svima na forumu u 2015.
Netko ,tko ima vitlo ..krpan..tajfun orginalno,zanima me dali je lanac 3/4ili1"? Hvala unaprijed.,te ako zna ilimoze izbrojati zube oba lancanika,
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
evo kod nas u Istri pomalo počele maškare, pa jučer prilikom dizanja pusta u Žejanama vidim ovo zanimljivo vitlo na 539.
To je neki ručni rad ili?

 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
da li je bilo na forumu rasprave ili spominjanja IWAFUJI traktora ne mogu ništa nać? zanimam me da li to netko ima i kakva su iskustva. treba mi neki manji zglobni traktor a čini mi se puno bolji od ovih naših žutih iz bjelovara:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
imo je kolega iwu mislim 33, to su navodno hš kupile 2 mala i 2 velika od mislim 120 konja i taj kolega ga se ne može nahvaliti,gledao sam ga u nekoliko navrata što je radi s njim i za svaku pohvalu, navodno ima puno bolji prenos snage nego mali žučo jedino su dijelovi upitni ako dođe do ozbiljnijih problema a to i je jedan od glavnih razloga zažto su hš odustale od njih i nema volan nego polugu ali to je samo stvar navike
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
da li mi možeš nabavit broj od tog prijatelja pitao bi ga par stvari jako mi se sviđa taj traktor a treba mi neki mali do 50ks da ga mogu selit lako. rekao mi je čovjek koji ga je imao da je tenk u odnosu na ove naše žute. I ako znate da se prodaje negdje koji slobodno preporučite
 

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
Pozdrav svima imam vitlo tajfun 4 tona starije proizvodnje sa dva lancana prenosa i 3 lamele, pa me muci to sto izuzetno jako treba vuci spage da bi vitlo vuklo. Lamele su koliko ja vidim dobre, pa me zanima sta je problem? Da se nisu utvrdile ili sta vec
 

Najnoviji postovi

Na vrh