• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šume i šumski putevi

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta
A

agrotehničar

Guest
:prayer: LAJKA :prayer: :finga:
Eto da malo isprobam te smajliće :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 
B

branko

Guest
evo jos malo lade

[youtube:2n7pguoz]qRBGr39uJBo[/youtube:2n7pguoz]

[youtube:2n7pguoz]CnKxaY3XkUk[/youtube:2n7pguoz]
 
T

Tonxy

Guest
wtf!! :shock:
ovi su i ludi i opičeni!! :axe: :madmana:

budalee! :shock: :shock:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
djeluje nestvarno ovi drugi su ludji nema sta bez ikakvih zastita stvarno rizikovanje zivota
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
:(

Slika078.jpg


Slika091.jpg
 
T

Tonxy

Guest
aj aj!! tx moraš ti novi bic odmah u blato!!

a nisam ni ja nist drukciji!! hehehe
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
a i greska je sto se nije pocela slagat metraza od prednjeg kraja prema natrag. mozda tamo nebi ostao da mu se opteretio zadnji kraj.
al zato 565 to vuce pjevajuci :)


al sad nest gledam,ta drva su pobacana s prikolice? :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a ma vozio rođo jedno 700 m po šumi punu prikolicu i onda ga je an tome mjestu zabacilo u te kolomije, prvo povuklo prikolicu a zatim i traktor, pa ga je malo drukao, nešto je drva iscurilo, a ostalo je on sam istovario :mrgreen: i probao je izači van al se još bolje ukopao i nasjeo na donju poteznicu koju je zaboravil skinuti prije neg kaj je išel u šumu :D i kad je na kraju krajeva videl da nemre više nikud onda je mene zval i ja došel s 565 pa prvo izvukli sami 533 i onda sam ja zakapčio prikolicu i izvukao je van....pa smo natovarili ponovo i to je to :mrgreen:

a ima doma on još i 567, al mu se draže vozikat s 533, al čuma je šuma, snijeg, led pa blato :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
A prikolica jos nije dobro napravljena, i kud ces veceg zla...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo kaže:
A prikolica jos nije dobro napravljena, i kud ces veceg zla...

a ma da, to su on i brat nešto doma sami kemijali, uglavnom, trebala je osovina još malo iza doći!
 
B

Bobo

Guest
Osovina jos puno iza doci i kopcanje dolje. Nema gdje ne ide...
 
K

Karlito

Guest
ja tu samo ne razumijem zakaj ič u šumu po zimi?? :scratch kaj nije jednostavnije kad je jesen i nema lišča se opskrbit i mirna bosna,a ne ovako terat fergača u šumu po snjegu i onda se još nekaj ovakovoga desi...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Karlito kaže:
ja tu samo ne razumijem zakaj ič u šumu po zimi?? :scratch kaj nije jednostavnije kad je jesen i nema lišča se opskrbit i mirna bosna,a ne ovako terat fergača u šumu po snjegu i onda se još nekaj ovakovoga desi...

E prijatelju kad imaš doma oko 80 manjih bikova i posla na zemlji od jutra do mraka nema tu nikakve šume, rođo je svaki dan u ljetu, jeseni i prolječu na polju - radi, a jedino prek zime kad padne snijeg ode u šumu zdelavat drva za prodaju i ogrijev!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh