• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šume i šumski putevi

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bio sam ovih dana malo u šumi!!!

Slika0146.jpg


Slika0149.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a kaj misliš da se ja ne rekreiram kad sam natovarim 5 metara drva na prikolicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jel to sa bicom il imaš kaj motornog 8) 8) 8) 8)
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
kod vas nema blata u šumi kod nas je blato do ušiju
ŠANANA kaže:
a kaj misliš da se ja ne rekreiram kad sam natovarim 5 metara drva na prikolicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jel to sa bicom il imaš kaj motornog 8) 8) 8) 8)
 
B

Bobo

Guest
Ovo sto je TX usliko nije suma, to je park! Tu bi ja izvuko drva i drva... Suho, a ravno ko tepsija. Steta zemlje sto je na takvom terenu suma...
 
K

Karlito

Guest
Bobo kaže:
Ovo sto je TX usliko nije suma, to je park! Tu bi ja izvuko drva i drva... Suho, a ravno ko tepsija. Steta zemlje sto je na takvom terenu suma...

pa milina je za gledat ovu šumu,je kaj bobo veli da je ko park al nemoraju sve šume bit u blatu do koljena
a tx ak je tvoja šuma onda :prayer:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
@šanana : imam i motorče, ali sa bajsom je ekipa ;)

Bobo kaže:
Ovo sto je TX usliko nije suma, to je park! Tu bi ja izvuko drva i drva... Suho, a ravno ko tepsija. Steta zemlje sto je na takvom terenu suma...

šuma bobo šuma, :blackeye

Karlito kaže:
pa milina je za gledat ovu šumu,je kaj bobo veli da je ko park al nemoraju sve šume bit u blatu do koljena
a tx ak je tvoja šuma onda :prayer:

a kad smo kod blata :oops:
DSC03408.jpg
 

makyzg

Novi član
Tu od
16 Srp 2009
Poruka
23
ovo su moje prve slike tu pa ako nešto ispadne krivo nije namjerno :)
evo par slika ništa posebno






 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
@maky, jel ti se nekliže puno prikolica s tim gumama? Mislim na bočno klizanje, bježanje po strani i sl...
 

makyzg

Novi član
Tu od
16 Srp 2009
Poruka
23
ove su gume tek tjedan dana na prikolici i po suhom su se pokazale dobre (nisu proklizavale) vidjet ćemo kad padne prva kiša, a i ako je put donekle dobar nebi trebala se micat....a već znaš di bi moglo doć do proklizavanja pa se pripazi i opreznije se prolazi....
ako si mislio na prvu sliku nije proklizala tako je išla od poćetka....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ja imam takve gume na mojoj prikolici 7.5X20 i ne klizaju se ni najmanje cak ni kada je mokra trava nego zasijecaju kao plugovi
nekada cak i kada je potrebno da prikolica skliza u gazove ona nece pa nece , jednostavno nema bocnog klizanja uopste
te gume mi bile ne rusu prednje kada sam ga kupio , ali bio trap rastelovan tako da su pojedene sa jedne strane a ja ih okrenuo tako da potrosena strana dodje unutra a ona na kojoj ima sare vani
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
sta je ovo ljudi ?
nike ne ide u sumu pa ni ne prikazuje puteve

evo malo iz danasnje akcije :mrgreen:

ja na prikolici imam oko 3 tone i vucem iza sebe VTZ2048A sa jos toliko tereta u njegovoj prikolici
teren ne da je los nego je prezalostan da bi se komentarisalo , to je dio rudnika gdje se odlaze ona jalovina a taj lapor kada se nakvasi gori je od leda 100 puta

image0085e.jpg

image0084h.jpg
 

Bosilje

Član
Tu od
4 Stu 2009
Poruka
90
ŠANANA kaže:
evo malo osvježenja za temu:



dajte kakve su ovo sume...pa ko livade je sve ravno...stvarno je zemlja Hrvata blagodat u odnosu na nasu zemlju Hrvata u BiH...krs,blato i velike nizbrdice-uzbrdice i zato necete vidjeti u nasim sumama nista bez prednje vuce,lanaca,te 80 konja...al fotke su super,samo nabavite na 560(ako je) lance ...blokada i dobar gas te prednji kotaci u zraku e tek tad ce ona pokazai svoju moc...pozZz(vidite tegljenje drveta iz sume post)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
i kako ide vladimirec?vidim da je dobro očuvan s obzirom na rad u šumi...
 

makyzg

Novi član
Tu od
16 Srp 2009
Poruka
23
abrkili, vladimirec ide ko zmaj :) ima par sitnica za sredit još al dosta toga je uređeno već....
kod nas je tek od prošle godine tako da je oćuvan a nadam se da će i ostat....







 
Na vrh