• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠUMSKE PRIKOLICE

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
upravo jučer nabavljene 2 felge i gume 900 x 20 (14 platana) za moju prikolicu na kojoj sam do sada ima 750 x 16,, (osovina od TAM-a),, malo ih očistit, posmirglat i ofarbat i čim okopni u šumu na posao,, mislim da ću sada biti miran puno puno godina i da neču morati misliti kako če se guma ponašat, tovarni prostor je 3,25 m i to bi trebalo sjesti kao budali šamar
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
3 metra ima da nose bez trunke vazduha u sebi :lol:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije li to malo preskupo? morao bi provjeriti, ali mislim da nisam dao puno vise za prednju osovinu od kamiona sa felgama i gumama 22,5. a tu su samo felge i gume u pitanju.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
a ili nije dobar broj ili se nitko ne javlja , probat ću poslje

probaj na veče čovjek vjerojatno ne nosi uvijek mob. sa sobom,, a ovo je taj oglas i broj u oglasu je od sina reci mu da ti je Darko iz Daruvara rekao za kotače

http://www.njuskalo.hr/poljoprivreda-ostalo/gume-felgama-oglas-2353825

a čuj previše ili ne prolem je što je kod mene osovina od TAM-a i ima masa felgi koja na nju paše max 17,5 ovo je stvarno izuzeto,, ili mi je postojala mogučnost uzet moje felge, izrezatala srce i privarit na felge od 20 ili 22, a to bi me izašlo skuplje od ovoga, znači felge 20 ili 22, izrezivanje, centrirane i varenje, gume, jbg,, u ovom slučaju imam 2 kompleta
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
3jel deda majstor ili

prikolica je gotova prije 3 tjedna ali nisam stavio slike snjeg je na noj pa se ne vidi ovaj puta su kolega i šogor varili djed je uskako po potrebi
 
M

Miško 007

Guest
Jel tko zna dali se mogu s hidruličnih kočnica od zastave izvest na zrak...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ili je vidio je stavio premalu cijenu, ili je vec prodao.
bile su 4 felge sa gumama 10,00x20 po 200kn kom i kamionska poteznica za prodaju..
 

Najnoviji postovi

Na vrh