• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Lako, utovario ga u prikolicu za stoku, dao mu seditiv za spavanje, kad je zaspao zavezao prednje i zadnje noge, okrenuo na leđa, jaja van, zašio, dezinficirao i buđenje, to je to. Seditiv i antiseditiv kupiš u veterinarskoj ili nekoj ljekarni, u uputama ti piše koliko ide kubika na kilažu ak ne onda ide ovak 10 kubika na 10 kg. Imao sam slučaj ko i ti, došo veterinar da će on to operirat, operiro i prase crklo, zatim istu godinu (prije 6 g.) imao odojka s jajetom unutra isto ostao oko 50-60 kg, zaklao i nije smrdilo. Poslije sam pitao veterinare, više njih, rekli mi da po struci svinje, odojci s jajima nemaju mirisa dok nisu spolno zreli a to je negdje oko 8-10 mjeseci. Znači ovaj kvoj nije spolno zrel jer nema jaja samo to unutarnje i ne bi trebao imat miris al nemoj niš čekat kolji to a drugi put to riješavaj prije 6 mj starosti . Ja odojke ne kastriram za koje znam da idu van i nemaju miris.

Ovaj moj je oko 7 mjeseci star, al mu je sjeme već curilo i po tome znamo da ima jaje, a ništa bumo vidjeli kad ga riješimo ovih dana.
 
P

pan

Guest
Ovaj moj je oko 7 mjeseci star, al mu je sjeme već curilo i po tome znamo da ima jaje, a ništa bumo vidjeli kad ga riješimo ovih dana.


najbolje ti ga je dati kastrirati,ja sam imal prase od 180 kg i imal je jedno jaje u trbušnoj šupljini i meso je imalo miris.Da li mu se jaje vidi?

Ako se vidi to ti može kastrirati svaki seoski meštar!(bez narkoze)
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
najbolje ti ga je dati kastrirati,ja sam imal prase od 180 kg i imal je jedno jaje u trbušnoj šupljini i meso je imalo miris.Da li mu se jaje vidi?

Ako se vidi to ti može kastrirati svaki seoski meštar!(bez narkoze)

Ma ne vidi se u tome je problem, što s tim mesom ako bude imalo miris, baciti?
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
Ma ne vidi se u tome je problem, što s tim mesom ako bude imalo miris, baciti?

probaj ga ne šuriti nego guliti.tak su mene uputili,da kao u vručoj vodi pusti taj svoj smrad po mesu,ja probao,na dva komada i nije se ništra osjetilo da smrdi.A opet veterinar me ubjeđuje da je to od nerasta do nerasta,koliko će i hoće li smrdit.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Kao prvo,pozdrav svima i čestitke na trudu,volji,vremenu i sredstvima koja su uložena da bi se moglo prosperirati od svinjogojstva.Evo,da se predstavim,zovem se Hrvoje,dolazim iz okolice Novog Marofa.Imam nekaj zemlje i trenutno sam nezaposlen,a i kakva je situacija u državi,mislim
da bu tak i ostalo,no pustimo komične priče za drugu temu.Mene interesira kao početnika u svinjogojstvu,jer ne računam 4 komada koje kroz godinu hranimo za sebe,s kolko svinja bi bilo najpametnije početi,pri tom bi najviše pažnje dal tovljenicima.Znači,ne bih išel sa krmačama,nego da kupim odojke,oko 30 kila,pa da ih tovim do neke pristojne kilaže.Kod nas je to negde oko 130 do 150 kila,normalno idu i veči i manji,kome po volji.Pa ako ima neko sa sličnim razmišljanjem,iskustvom i savjetima,bilo bi mi od pomoći.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobrodošao.
ak ne misliš ič više radit a možeš i imaš kome plasirat proizvod,
prostor i hrana neznam ,al ja bi držal 2-4 krmače.
lošje odojke prodaš,pokolješ jel buš i sam videl koji zaostaju to se ne isplati tovit vjeruj mi.a one bolje toviš.bolje je imat svega neg sam jedno pogotovo ak si mali.jer mislim da nebuš imal minimalno od 50kom na dalje u turnusu.
kaj te zanima pitaj niko ni škrt na savjetu/pomoči.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Hvala na dobrodošlici.Puno pametnih stvari ima tu na forumu,a i iznenadil me broj visokoobrazovanih mladih ljudi koji se bave poljoprivredom.to je plus svakako!Ma čitam sve to,i imam jedan prostor,kaj nije u nekom stanju,to je od pradede kuća stara i tu imamo svega i kuruzu i tak,pa sam mislil to malo betonirat,uredit i tak.Po vama kolko i kak je najisplativije.Mislim da za početak nebi išel na više od 2 krmače i ako bi.To traži velika ulaganja,za mene jesu velika,al da morem krenuti od nekud.Inače prostor je mali,oko 35 kvadrata i nema puno mesta za manevriranje,još imamo vani 2 koca di sad držimo svinje.Kaj bi se moglo napraviti na tih 35 kvadrata?ja mislim da bi stala 1 krmača i posle odojci,a i oni za tov.to bi značilo negde oko 10-15 komada.pa ako se pokaže nekaj bolje,morem se širiti,ako ne,more se i zatvoriti opet,pokušaj nebi bil preskup neki.Htel bi savjet nekog iskusnog,a tu ih ima.Ponajprije kolko strpati svinja u 35 kvadrata,način na koji vi hranite i koja pasmina bi bila najbolja za početi.Kak je s bolestima,i tak.Da malo postavim neke granice u svemu tome,pa ak se poklopi nekaj,na proljeće bi se moglo polako krenuti.Hvala
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
za krmaču i male sa njom ti je dosta 2x3m sam u jedan čošak staviš neku pregradu da mali imaju svoje mjesto,ja imam prostore 2,4x5m i u svaki stavim po 10-15 kom odojaka a na kraju ostanu 4-5-6 velikih i ni im tjesno.
pasmina njemački landras,ljepi dugi dobro napreduju, možda križanci sa piatrenom jel ima veliku mesnatost,nemam bolesti za sad nikakvih.
hrana je delam sad sa 50%kuruze,25%ječam,15%pšenica,i stavim po 5% posije ražene i zob,na to sve 10-15%sana premium.to mi se pokazalo dobrim i da mi ljepo napreduju i najbitnje nisu masni.
pomalo pa buš videl ni problem imat hrpu svinja treba to prodat po nekoj pristojnoj cijeni i ima svega i da je to kvalitetno.
borba je to kolega.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Da to je problem s plasmanom najveći.ovde kod nas idu svinje,niko več nehrani za sebe,pogospodili se ljudi,kaj buš smrdi im v kocu,a kad je na tanjuru onda delikates.Cijene stalno variraju,to je najveći problem,jedino bi bilo dobro kad bi imal neko stalno tržište pa čak i po nižim cijenama.E,hvala ti na ovome.Znači da bi u mojih 35 kvadrata mogle stati čak i dvije krmače?al neću pretjerivat.vidjet ćemo.Kolko hrane bi trebalo recimo po krmači sa deset odojaka i posle kad se počnu tovit?Znam da tražim puno savjeta,al eto,tu kod nas nema baš neko dase stim bavi,a ko i ima,ako radi dobro,ne želi reči.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
u 24m2 ja sam imal 2 krmače i 20 odojaka.
a hrana teško je točno reč odojci do 40kg do nekih 2kg dnevno,poslje negdje oko 5-6kg,krmače oko 3-4kg,al bitno je da pojedu a ne da razbacaju,moraš nekaj det unutra meni sano je odličan,naravno ne mečem ga u postotku koji bi trebal ić več prepolovim.probal sam hranit bez ičeg samo čiste žitarice niš od tog,slabo napreduju puno razbacaju.
a gle meni paše kaj ljudi neče više držat i sve više odustaju,prvo kupuju od nas koji hočemo,drugo sad biram zemlju koju bum delal,a onu koju neču sad imam mušterija kojima trebalo bu malčirat,tak da tražim bar onaj rotacioni za početak.

pitaj kaj te zanima slobodno,kaj znam ni mi problem reć i podjelit svoje skromno iskustvo, nis ni ja dugo u svinjskom dreku al imam volju i želju.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
OK,to se traži,znači kaj se tiče prostora,tu bi se moglo nekaj stvoriti.Jel ti više idu odojci ili veliki ili podjednako.Ma to je kaj sve to smrdi njima,al kaj buš,kak veliš,nek im smrdi samo,bolje je kupovat od takvih koji imaju volju.Kolko zemlje obrađuješ za potrebe svinja i koliko ih imaš?Pajceka mislim.A taj sano,to su neki vitamini ili smjesa tipa starter i to?Kak si sa čišćenjem?imaš betonirano pretpostavljam?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
http://www.sano.hr/Proizvod-Protamino-Premium
eto da bu ti jasnje vreča je kod mene 145kn.
a neznam koliko zemlje više obrađujem al je negdje oko 10rali,sad bum pod jačmen stavil sam 4rali,pšenicu i zob cca 2rali,sad bum moral dokupit jel sam malo bil sijal lani ječma al ni to strašno dva velika van i kupim koju tonu bolja cijena na veliko.
sad trenutno doma imam 15kom,par od 100kg,par odojaka i 3velika.gle ide stalno kaj odojci,kaj 100kilaši,ide sve i ni loše,jbg mali sam i ne mislim bit velik povečat da al umjereno.
a ćiščenje svaki dan nema druge volim da je čisto i uredno.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Je,mislim da pajcek kak god ga zovu da je zmazani,ni mu lepo tak.Mi hranimo doma sa šrotom,kuhanim krumpirom i napoj,kaj ostane od ručka i kroz celi dan.To hranimo za sebe,a sad mislim da bi se za tov trebalo prilagodit ovim sjesama kaj si navel,žitaricama i tak.Kak ti inače hraniš?Kolko put na dan daješ,ili imaju uvek hrane pa jedu dok im volja?Jel daješ kaj zelenog,deteline,tikve i tak?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a hranim da imaju uvijek hrane,al vode pod obavezno i to čistu i svježu ujutro i navečer,kopanje svaki put isperem,zaboravi napoj prošlo vrijeme tog a i kvaliteta mesa nije nekaj to im daš da baš ne bacaš a i puno tog treba da bi dobil na kilaži.
a trave sam im nakosil dok je je bilo.
nema računice nikakve ak ti treba 6mjeseci da bi imal 60kg.
eto stari sused koji se svinjama bavi 50g. danas došel k meni i veli daj mi kantu tog kaj ti mešaš da dam svinjama,odnesli malci se skoro poubijali kak su navalili,ovaj lud.
sina,snahu,strinu sve po spisku im okrenul.
ironija je u tom kaj sam lani a i ove godine bum kupil hranu(žitarice)od njega.
od same kuruze i nekaj malo tek tolko da se vidi jačmen,pšenica nema napretka.sve u nekim omjerima mora bit u određenom vremenu rasta.
a da vidiš tek profesionalne uzgajivače, 90dana 90kg.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Čekaj,znam da je ludo,90 dana,90 kila.Vodi me do neke sumnje o kvaliteti tog mesa.Čime ga treba šopat da recimo odojak od 30 kila za 3 mj ima 120 kila.Čudno mi je to.Dobro,navel si te omjere,jel samo u njima kvaka i tome sanu ili ima još nekaj kaj bi se trebalo davat da oni napreduju.Jer ako taj sused ima sve dome i ti od njega kupuješ,zakaj on ne uspije hranit ko ti?Mislim,lijepo je to kaj oni napreduju kilu o danu,al bap me zanima kvalitet mesa.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Čekaj,znam da je ludo,90 dana,90 kila.Vodi me do neke sumnje o kvaliteti tog mesa.Čime ga treba šopat da recimo odojak od 30 kila za 3 mj ima 120 kila.Čudno mi je to.Dobro,navel si te omjere,jel samo u njima kvaka i tome sanu ili ima još nekaj kaj bi se trebalo davat da oni napreduju.Jer ako taj sused ima sve dome i ti od njega kupuješ,zakaj on ne uspije hranit ko ti?Mislim,lijepo je to kaj oni napreduju kilu o danu,al bap me zanima kvalitet mesa.
u susjedstvu imam uzgajivača među najačim u hrvatskoj,on ne jede svoje svinje.pa zaključi sam.
ima dosta literature di se piše o inezivnom tovu.
a zakaj sused ne dobija na kilaži sa istom hranom ko ja,zato kaj neče slušat od kuruze svinja ne raste.
malo potraži tu po forumu pisali smo o omjerima čega koliko da bi dobro svinja rasla.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
probaj ga ne šuriti nego guliti.tak su mene uputili,da kao u vručoj vodi pusti taj svoj smrad po mesu,ja probao,na dva komada i nije se ništra osjetilo da smrdi.A opet veterinar me ubjeđuje da je to od nerasta do nerasta,koliko će i hoće li smrdit.

Riješeno, ne smrdi ništa, jaje bilo unutra negdje gore iznad crijeva, al kaže mesar da nije bilo aktivno i ništa ne smrdi meso, čvarci nisu loši :)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
u susjedstvu imam uzgajivača među najačim u hrvatskoj,on ne jede svoje svinje.pa zaključi sam.
ima dosta literature di se piše o inezivnom tovu.
a zakaj sused ne dobija na kilaži sa istom hranom ko ja,zato kaj neče slušat od kuruze svinja ne raste.
malo potraži tu po forumu pisali smo o omjerima čega koliko da bi dobro svinja rasla.

Ja hranim isključivo za sebe. Kupujem male (30 kg) krajem listopada.
Hrana domaća - kuhani krumpir, stočna repa, runklja. Kuhanom se doda napoja i zatepe. Za zatep izmješam kuruzni i ječmenov šrot, sojinu sačmu i grovit (premiks). Dok ima zelenoga kosim lucernu i dajem buče (tikve).
Krajem svibnja jedan ide pod nož. Obično naraste do 120 kg,l a meso odlične kvalitete. Onaj drugi živi do zime i obično ima između 200 i 250 kg.
Većina za suho i kobase. Nismo velika familija, i nam je to dosta svinjetine.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
to je u redu ak hraniš za sebe pa ti u konačnici ni ni bitno jesi u plusu il ne,
gle i ja sam hranil 2-3-4 kom kak kad za sebe.
al kad držiš 20kom il više nije ista matematika.
tu mi je bitno da imam imam dobar prirast i da mi je mesnatost i kvaliteta dobra,a to kontroliraš hranom.
nemreš ko moj sused šopat kuruzom,posijama,a žita jedva da vidi.
i prase 130kg ima 3prsta špeka i treba mu 8mjeseci da dobi tu kilažu,
a kad mu velim da kupi SANO,smanji kuruzu, pada u nesvjest jel je to onda hranit skupo.
a koliko hrane razbacaju,koliko više vremena treba za istu kilažu,a da ne velim kolko naspram profesionalnih uzgajivača,oni da tak rade propali bi odma.
ja se držim svoje recepture koju sam složil,dobar prirast,mesnatost. i ljudi su zadovoljni i traže još pa valjda je onda dobro.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Na kojem si "sanu", pitam za odojke kad odbiješ od krmače pa do 30 kg, moram prebacit recepturu i mijenjat proizvođača neš mi ne štima kod starog .
 

Najnoviji postovi

Na vrh