• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Stavite neku posudu ispod pojilice,napunite je vodom da krmača pije iz nje i tokom vremena če počet tiskat i pojilicu.Z ob u ishrani svinja koristim samo 5% za bolju plodnost, obavezno samljeti.

a ja ga koristim 50% več 10 godina i nemam nikakvih problema i ne meljem ga proba sam ali je prelagan i tesko ga čekičat melje probao sam i na manjim okretaima ali ne ide, sito je od 5,5mm...

Krmaca ima korito ispod poilice ali joj očito okus metala smeta.... ma još 5 mjeseci paa je ne bude.....
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ja svojima zadnjih dana jabuke dajem,pojedu ih sve i sve polizu iz korita.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ja svojima zadnjih dana jabuke dajem,pojedu ih sve i sve polizu iz korita.
Ja svoima dajem smokve i šljive ne treba da opisujem kako ostane korito :D
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dali postoje male dude (poilice) za male odojke jer ove koje sam kupio izgledaju dosta debelo za male odojke.....
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ubijanje u suncokretu :D

dylqub.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
male pojilice za buduče tovljenike probaj pitati u Gumex Exo u Ivanič gradu ti nema šta nema za svu našu svinjsku i goveđu familiju
 
A

Andrija Čuha

Guest
male pojilice za buduče tovljenike probaj pitati u Gumex Exo u Ivanič gradu ti nema šta nema za svu našu svinjsku i goveđu familiju
Molio bih da netko napiše nešto o cijenama hrane za tovljenike od 50kg pa naviše
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
to su astronomske cijene,ipak hvala


može jeftinije???
ja krmnu paletiranu za odojke plačam oko 4 kune u Pazinu (mislim da je preko 4 kune) a ST-1 do 60kg plačam 3,61kn dok je SO-DO40 oko 7 kuna neznam kako je kod vas a kukuruzna prekrupa (TENA) je 2,20kn....
 
A

Andrija Čuha

Guest
može jeftinije???
ja krmnu paletiranu za odojke plačam oko 4 kune u Pazinu (mislim da je preko 4 kune) a ST-1 do 60kg plačam 3,61kn dok je SO-DO40 oko 7 kuna neznam kako je kod vas a kukuruzna prekrupa (TENA) je 2,20kn....

ma mora da može,čini mi se da je kod Kušića puno povoljnije,tako sam čuo,ja još nekupujem ali se pripremam
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598

cizmesinkin

Član
Tu od
19 Sij 2011
Poruka
314
od Kušičevog finog premiksa su mi pobacile 3 krmače,tako da nebi nikom preporučio njegovu hranu, makar je malo i jeftinija.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
od Kušičevog finog premiksa su mi pobacile 3 krmače,tako da nebi nikom preporučio njegovu hranu, makar je malo i jeftinija.

Bolje uzeti onda nesto skuplje,a bolje i kvalitetnije.
Iako je ovaj tvoj slucaj mozda izolirani,a mozda i nije.
 
A

Andrija Čuha

Guest
duplanje postova

каква су вам искуства у тову свиња на дубокој простирци. поздрав...

ni ja tako ne držim,jer nemam uvjete,a kakvo je stanje u svinjogojstvu ludost bi bila ulagati u tu proizvodnju,ali sigurno je bolje na mekoj stelji nego na betonu,pa to je sasvim jasno.

ni ja tako ne držim,jer nemam uvjete,a kakvo je stanje u svinjogojstvu ludost bi bila ulagati u tu proizvodnju,ali sigurno je bolje na mekoj stelji nego na betonu,pa to je sasvim jasno.

www.pgcuha.hr
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
A

Andrija Čuha

Guest
odgovor

poilica ona zarezana sa gornje strane

pa to je lako,nedaš im nigdje vode pa da vidiš kako piju,penjat će se i po stepenicama ako treba
 

Najnoviji postovi

Na vrh