• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

I

ihorzic

Guest
A znam da je kriza i sad pored te krize imam problem sa krmačama .
Tri su šutile 2,5 mjeseca i sad se preganjaju a jedna mi se trebala prasiti i ona se goni.
Zanimljivo imam ih koje su šutile pa sam ih popikao sa injekcijama tr komada i od njih tri samo je jedna bređa .

Katastrofa ...

Zato sam mislio kupiti .
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ova godina bude najvjerovatnije jako dobra godina za odojke...svaki dan skorom zovu dal imamo šta odojaka ..al jbg sve je obećano unaprijed kupcima koji kupuju več duže vrijeme kod mene...:supz:

ihorzic : ovo kaj si ti napisal to ti se događa zato jer imaš mikotoksine u hrani. jel mješaš šta u smijesu protiv mikotoksina?
 
I

ihorzic

Guest
Ne kužim mikotoksine kaj ti je to ?

Imam svoju kuruzu suhu u zrnu , stočno i super 40 % i to mešam u mešaoni.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zgOGbbk7n0A&feature=player_embedded[/YT]
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Nemas frke,ako te još šta zanima slobodno pitaj... Samo si pribavi to umješavaj u smijesu i nebudeš imao problema...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pitanje za one koji znaju imam jednog odojka koji povremeno kašlje suhi kašalj više hripanje koje netraje dugo normalno jede i živahan je pa mislim da nema neku bolest ali zašto kašlje
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a sad nemora bit niš,meni je to jedan radil dok je jel,bil je lakom pa se svako malo tak iskašljal.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
da se nije prehladil?
ja bi dal malo sana,koštana il još nekih vitamina,duboku stelju
daj im i toplog sad dok je ovak hladno,vode malo i toplu ne previše toplu dobe proljev.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
nije prehlada toplo im je imaju i dobru stelju kad sam ga kupil prije dva tjedna sam to primjetil znači da je sigurno od bivšeg gazde takav možda ima neku manu ili slično
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Nemas frke,ako te još šta zanima slobodno pitaj... Samo si pribavi to umješavaj u smijesu i nebudeš imao problema...
Pozdrav jel mi možeš reč kak se zove ovo protiv mikotoksina i gdje to nabavljaš -ista smo županija,može i na pm .Hvala!
 
I

ihorzic

Guest
Ja danas prešao u Bosnu i kupio za 11 KM ili 44 kn/kg " MIKOZEL PLUS "

Imaju pakovanje od 25 kg i košta 72 KM ili 288 kn.

Odličan 1 kg / 250 kg kuruze.

E sad me zanima kak se zove kod nas i koliko košta preparat za mikotoksine.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ja danas bio u vetrinarskoj i dali mi piperazin da ima gliste i plučne nametnike valjda a ja sam dao jedan mililitar iverktina inekcijski bolji je od piperazina pa ču vidjeti za par dana..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Ja danas prešao u Bosnu i kupio za 11 KM ili 44 kn/kg " MIKOZEL PLUS "

Imaju pakovanje od 25 kg i košta 72 KM ili 288 kn.

Odličan 1 kg / 250 kg kuruze.

E sad me zanima kak se zove kod nas i koliko košta preparat za mikotoksine.

kod nas ima Minazel plus D, i Mineral Detox , taj drugi ja koristim .. ma sve je to na isti bazi sam se drugačije zove...kod nas je vrečica 345 kn - 25kg ,a to je 14kn/kg.
 
I

ihorzic

Guest
I gdje se mogu nabaviti ti naši preparati ,naime pitao sam u dućanima ,.. da ih ne reklamiram i nemaju pojma kaj je to.
 

Najnoviji postovi

Na vrh