• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svinjogojstvo

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
hahaha... pa ni ja baš ne volim jugu ali necemo o politici, Glavno da je nerast doma, nek jos pocne mazat krmace i sve bu ok.... haha

Nek je sa srećom i nek bude dobar skakač. :eek::
Jel se nekom od Vas koji imate čekališta dogodilo da se krmača okrene u njemu. Krmača nije baš mala treći put se oprasila cca 180kg a bome je i dugačka ko cijelo čekalište. Jučer dok sam to videl nisam mogel vjerovat. :icon_scratch:
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Adonis,ajde ako nije problem malo poslikaj svoju farmu,da vidimo i mi obični smrtnici kako izgleda moderna farma svinja.
Hvala

Imam milion slika, samo 4 mogu staviti u jedan post . Ne znam da li mogu moderatori omogučiti da ih stavim više ?
Staviti ću slike pod gradnja farme.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Kakve veze imaju udbaši i juga sa nerastom? :(think):

Takve da su se financirali prek INA-e,,a sad prek jednog poznatog trgovačkog lanca kojem je itekak u interesu da se nema svinjetine ,da ju more legalno dovozit izvana,,,inače gazda je iz istih grugova ,ko i ova govna,,,kod nas je bilo svih mogučih ,i nemogučih bolesti ,kokošima su vrate zavračali,....sve je to politika ,malo se zamislite za koga radite ,ko vam uzme na kraju svu muku i novac,,,je baš ti isti,,kaj ni malo bedasto da nam Njemačka mora očistiti državu od krvožednih ubojica,lopova i sl...nebum više o politici .ali malo razmislite ,i ne nemojte reči :A KAJ MI TU MOREMO...
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
ekipa tebam pomoc... imam 22 odojka stara 2i pol mjeseca... jedu smjesu koju mjesam svim odojcima vec zadnjih pet godina(kukuruz, jecam, tritikal, soju i domino od sana) i odjci ne napreduju... mršavi... dal sam im pred mjesec dana u hranu dodatak protiv mikotoksina misleči da je tu tomu problem, i opet nema promjena na bolje... krmače od kojih su i nerast su isti kao prije ali odojci ne napreduju.... nemaju ni proljeva...

ali sam pimjetil da gnoj čudno smrdi kad im čistim boks.... jel ima ko kakav predlog ili slično iskustvo kaj se s njima dešava... ja više stvarno neznam kaj da delam...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Moji ranjenici isto slabo rastu otkad su počele ove vručine.
Probaj promjeniti hranu. Ni ja se baš zadnju godinu dana nisam usrećio sa Sanom.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
idem tretirat sutra u jutro bum peperazin dal.... a sano nula bodova jer menjam svu smjesu od proslog tjedna sam prosel na shauman i super sam zadovoljan.... al ovo je nekaj strasno tak lose odojke jos nikad nisam imal
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Općenito odojci slabije napreduju po ovakvom vremenu. Mislim da piperazin rjesava samo veliku glistu tak da mislim da s njim nebus puno postigel.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Dečki znam da nije ovo dobra tema za moje pitanje,ali mi je hitno!
Jel tko zna od koliko brojeva se sastoji JIBG KLAONICE, meni treba doci veterinar radit putovnice za svinje,ali to ide preko prekupca i on je meni dao samo ime klaonice i VALJDA JIBG (ČETIRI BROJEVA)

(PRIMJERA RADI KLAONICAMARKO 2270 )
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
Općenito odojci slabije napreduju po ovakvom vremenu. Mislim da piperazin rjesava samo veliku glistu tak da mislim da s njim nebus puno postigel.


frend kaj preporucas... daval sam prije i dehalman i nije mi se bas cinil nekaj dobar... kaj koristis?
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Mi radimo sa Nilvermom...Najbolje se pokazao i za plućne nametnike,i kožne i probavne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh