• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

B

BAGERISTA

Guest
Šta misliš u izradu ič,,,ili ima za kupit od plastike,,,:shock::shock:,mada ja ču uzimat drvene....

Trajat če i jedno i drugo,,,,ako ima masti............,,,bez masti vijeruj mi zaboravi,,da če trajat....
Ja moju moram sad u remont,,,,,nisu mijenjani,,,pitaj boga od kad,,..............
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
kupovina disk tanjira

Dali neko zna gdje su najeftiniji i koja je cijena inače disk tanjira za tanjirače Leskovačke drveni ležajeviPošto su mi loši tanjiri odlučio sa da ih mijenjam ali nisam siguran koje su dimenzija komšija mi kaže da diskovi idu dimenizija 460 a negdje i 510.Pa sada sam u dilemi dali idu veći diskovi ili manji i dali ima razlike za željezne ležajeve i drvene što se tiče dimenizija diskova(tanjira).Kod mene u jednoj poljo radnji jedan disk košta 34KM imal gdje povoljnija cijena pošto mi treba 20 Tanjira.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
kupovina disk tanjira

U srbiji ima više proizvođača Disk tanjira dali neko zna koliko koštaju u Srbiji
Molim za pomoć
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Šta misliš u izradu ič,,,ili ima za kupit od plastike,,,:shock::shock:,mada ja ču uzimat drvene....

Trajat če i jedno i drugo,,,,ako ima masti............,,,bez masti vijeruj mi zaboravi,,da če trajat....
Ja moju moram sad u remont,,,,,nisu mijenjani,,,pitaj boga od kad,,..............

Ima i od tvrde plastike za kupiti, 11 kn/komadu. Ja sam svoje temeljno pretresao i stavio drvene od bukovine, podmazao GKS masti i teraj dalje. Sada samo klize po zemlji. :partyman:


 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na prinovi,nek te dugo služe :supz:
Kolika je radna širina i koliko su € ako se može znati?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Svaka cast super izgleda a Sameu je naj-taman da radi bez muke.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
@Ranko,čestitam,nek ide čim duže..:supz:


Usput da pitam,naletio sam na jednu tanjuraču..Radi se o OLT 24 diska,stoji oko 7god,prije je jako malo radila,ima nazubljene diskove prednje i zadnje.Stoji vani uhvatila ju hrđa pitanje je i u kakvom su stanju lageri..

Pa evo koliko ponudit čovjeku za takvo što?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ako se dadu zavrjeti diskovi max500eurića:partyman::partyman:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Imam OLT 24 tanjuraču u super stanju,sa novim ležajevima.Sad bi mi trebala 28 diskova,da je uredna.Zanima me kolika bi bila realna nadoplata od moje strane.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Imam OLT 24 tanjuraču u super stanju,sa novim ležajevima.Sad bi mi trebala 28 diskova,da je uredna.Zanima me kolika bi bila realna nadoplata od moje strane.
A zar nebi bilo jeftinije stavit duže osovine,sa svake strane stavit 1 disk i radit tako?

@ajkula.uhh tih 500e mi izgleda previše,ja razmišljam o nekih 1500-2000kn..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma dobro ,sve ovisi o ponudi i potražnji ,i kod nas ljudi masovno koriste RD ali pojedinci evo i sad u gudovcu kupili nove tanjurače,jer evo kod mene je sistem nakon oranja jedan trag zakošena i sijačica,poravnam sa drljačom i amen :mrgreen::mrgreen::mrgreen:, ah usput dali netko zna da koja bravarija radi one valjke iza tanjurača jer sam pitao u Gudovcu poneke ,rade ali iz jednog komada a meni bi trebalo da bude svaki posebno znači max 1,2 m -1,4 širine jedan komad
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
A zar nebi bilo jeftinije stavit duže osovine,sa svake strane stavit 1 disk i radit tako?

@ajkula.uhh tih 500e mi izgleda previše,ja razmišljam o nekih 1500-2000kn..

ma kakvi, ak uzimaš nove dijelove. ja sam htio 20 diskova nadograditi na 24, disk 150 kn, osovina tolko isto, onaj šešir između 100 i neš, i skoro 1500 .. a za 2000 kn sam našao oltovu 24 diska.
 

Najnoviji postovi

Na vrh