• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ma olt je plava i kosta 130 000 kuna mislim na ove crvene::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nisam gledo slike,skužaj a da se ne rade u Dubici,kod nas su mnogi pokupovali nekakve feerocop na sajmu u Gudovcu
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
bio sam u Olt -u prije nekoliko dana pa sam pitao za cjenu tare tako da znam da je 130000--
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ma olt je plava i kosta 130 000 kuna mislim na ove crvene::

Pa to je previše novaca neka kaže tko šta hoče. Moje mišljenje da je mogao kupiti rotodrljaču iste širine a mislim da za manje novce se može kupit.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
130 iljada bome su ga dobro nabili cijenu, za tu paru se može kupiti rotodrljača lemken ili amazone od 4 metra.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
130 iljada bome su ga dobro nabili cijenu, za tu paru se može kupiti rotodrljača lemken ili amazone od 4 metra.

može možda da... ali kakav posao radi i za što služi tara a kakvu svrhu ima RD?
dva stroja koja se ne mogu uopće uspoređivat, neki gruber s tarom još možda i da, ali RD ne

tko to proizvodi mislim na Taru 28...

mislim da je Zmaj u pitanju
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
može možda da... ali kakav posao radi i za što služi tara a kakvu svrhu ima RD?
dva stroja koja se ne mogu uopće uspoređivat, neki gruber s tarom još možda i da, ali RD ne

Od kad smo kupili RD tanjraču smo izbacili iz upotrebe. Sa tanjuračom moraš se brzo vozit da bi se vidio učinak do sa RD ideš polakše i učinak je dobar naspram tanjurače.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
tko to proizvodi mislim na Taru 28...

Ako mislis na ovu nasu. To proizvodi Tanjiraca Comerc, Cenej Srbija.
A cijena je 5000e sa valjcima
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
poz svima novi sam na ovoj temi interesuje me polovna tanjuraca sirine 2 m koliko je to diskova i sta gledati pri kupovini oko ispravnosti i koja bi realna cijena za ovaj radni zahvat bila
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
poz svima novi sam na ovoj temi interesuje me polovna tanjuraca sirine 2 m koliko je to diskova i sta gledati pri kupovini oko ispravnosti i koja bi realna cijena za ovaj radni zahvat bila

24 diska, poželjno da budu nazubljeni svi tanjuri, da nisu poderani, da nije popucala rama, stanje ležaja, itd.. cijena ovisi šta naletiš, ja sam svoju lani platio 2000 kn, po meni tak, 2500-3000 kn..
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
hvala na pomo'i , vidim ovi nesto hvale drvene lezajeve drugi metalne sta je bolje
 
B

BAGERISTA

Guest
I jedni i drugi valjaju,mako se redovno podmaziva,,,idu i drveni ok,,,,,i ako ne radiš puno zemlje,,,,a u svakom slučaju,,,puno bolje je pravi ležaj,,,.ali nije ni sa drvenima za bacit..radile su godinama takve i radit če još..
Mi imamo godinama s drvenim,,,,i par puta mijenjani,,,a sad komplet,,uređena,,,,,,,,,,,,,,,,,za mene dosta..i ko nova..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
meni se nekak više sviđaju drveni 20 kn, i 2 vijka za otpustiti. na leskovačkoj sam potanjurao preko 50 rali kroz godine, a samo sam 1 drveni ležaj promjenio :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Zato kažem,,,,,ako su namazane kako spada deri i ne misli,,,,,,,,,,,a opet popnavljam i ove naše su se nadelale,,,,i to muški,,,,,,,,,,,,i još če..
 
B

BAGERISTA

Guest
E svaka ti dala,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen::mrgreen::prayer:nema pilot i pol,,a šta je najbolje ne buni se..:lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh