• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Terijer ima male kuja ostenila 3 komada i ako sve bude redu i du na traktor..
 

marko1985

Član
Tu od
22 Ožu 2012
Poruka
47
pozz
imam leskovačku tanjuraču 20 diskova i na prvoj bateriji su nazubljeni diskovi i jedan je veči od ostalih,a problem je taj što je taj veči na jednoj bateiji vanjski a na drugoj nutarnji pa me zanima kako je ispravno. jer na ovoj gdje je vanjski se zajela osovina i skinuo sam tanjure pa bi ih složio kako valja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pitam se dal bi pravilo veliki problem da na prve osovine na mojoj OLT 24 diska postavim vanjske tanjure promjera 51cm, a ostali su 48-46cm.
Osovina je fi30 i nemogu trenutno nigdje nači 48 cm nazubljne tanjure, a našao sam 51 dosta povoljno pa bi uzeo 2 komada, stari su mi ispucali...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Trebao bi mjenjati drvene ležaje na tanjurači, sad se nešta razmišljam dal da uzmem plastične umjesto drvenih, jel je cijena ista.. šta je bolje?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Za te novce ti ja prodam OLT TOF 33 i još se dogovorimo za cjenu
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Evo stiže prinova Tanjurača BURY (Poljska), model UV-3.1 - radna širina 3,1 metra - 28 diskova - promjer diska 510mm, nazubljeni tanjuri, tezina 700 kg,

 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Mislim da je malo lagana kao i moja.
Budu rado trebali utegi, no buš videl sve dok probaš.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Mislim da je malo lagana kao i moja.
Budu rado trebali utegi, no buš videl sve dok probaš.

To je najmanji problem imam kuma na željeznici :mrgreen:
tak da bu šine...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642

prava stvar :icon_pray: ja sam ju gledo prosle godine kod covjeka u Štitaru prodaje nove al je imo samo od 32 diska sto mi je bilo malo, veliki tanjuri , ima kila čvrsta rama , dobar razmak između tanjura, ležajevi boli glava, sve u svemu odlično izgleda a tako i radi :icon_pray:
ove godine je u planu da uzmem još jednu tanjuracu a najvjerojatnije ce bit to ova
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Šaljem ti PP

Meni 32 odgovara za 130ks.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh