• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Snimano mobitelom pa je video loš.
Zatvaranje kanalića.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=C0R-u7nUd_A[/YT]
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ovako ošao mi je ležaj na ovoj tanjurači gore na videu od prednje baterije koji je već mjenjan, sa njime je potanjurano negdje 30 kj i otišao, ležaj je željezni sa dva reda kuglica, stavljen je kineski ali nemoguće da je već otišao ipak je velik i debel ležaj, još prije je promjenjen na zadnjoj bateriji jedan ležaj isto stavljen kineski i on radi još a ovaj otišao pa me zanima dali ide fiksni ležaj znači obični (kao taj moj) ili može i onaj što ima zaobljene krajeve ili onaj što skreće (moje nekakvo mišljenje je da je ipak bolji obični koji nemože skretati zato kada bi skretao onda bi u radu skrenuo (približio) kućište do tanjura i lizalo bi po tanjuru) šta vi mislite?
 

bajo

Član
Tu od
11 Velj 2013
Poruka
103
Ako ti je kuciste dje ide lezaj zaoblito da lezaj moze klizati onda ti ide upletni to jest podesavajuci. Ako je i malo osovina kriva upletni lezaj ce to trpiti
 

Farbarista

Novi član
Tu od
21 Srp 2012
Poruka
29
Pozdrav imam tanjuraču Lemind 20diskova prednji nazubljeni zadnji glatki tanjuri e sad me zanima gdje kupiti novi tanjur ali problem je u tome što su prednji nazubljeni i njihova je dimenzija 400mm a zadnji glatki 460mm e mene zanima gdje kupiti prednji tanjur te dimenzije pošto je malo manji od zadnjih.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,699
Da li netko zna gdje se u Hrvatskoj mogu kupiti torban vijci 12x50 ili 60 kvalitete 8.8 za nosače ležajeva leskovačkih tanjurača.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
U svakoj malo bolje opremljenoj zeljezari,ako nemaju tu cvrstocu probaj zvati kranjec vijci u zg.
Moja ima obicne torban mislim da nema cak nikakvu oznaku i nema brige drzi super.
Ako imas dugacke mozes ih sa fleksom skratit na zeljenu duljinu.
Kranjec ima 4.6 i8.8.
http://vijci.com.hr/
 
Posljednje uređivanje:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,699
4.6 ima u svakom dućanu, a 8.8 Kranjec prodaje u minimalnom pakiranju od valjda 100 komada.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,725
Rotometal promet iz Samobora.
Ljepše izgleda torban, no može biti i obični šaraf.
 

Farbarista

Novi član
Tu od
21 Srp 2012
Poruka
29
Kolega Did Ivo ima za kupiti torban vijaka i malih i velikih za leskovačku koji drže ležaje
Antoš Trgovina Zagrebačka 21,10370 Dugo Selo 012753-476 mob:098411-829 tu sam ja kupovo priej par mjeseci možeš kupiti na komad koliko treba. pozdrav
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Glavni uvoznik rotometal nazovi i mislim da će ti cak poštom poslat svi oni kupuju od njih
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Napokon stigle moje vlastite nema posudivanja ili pitanja susjeda kad mogu koristit nase u kojima imam dio koje su na kraju prodane bez mog znanja al nema veze imam sad svoje!!


 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala kolega placena 1700kn samo sam malo cistace na zadnjim diskovima poravno i postelo i sve podmazo ostalo nemam sta dirat lageri dobri nema lufta!!
 

ivan49x

Novi član
Tu od
9 Ruj 2013
Poruka
19
Da se pohvalim, 28 diskova X mislim da je promjer 46 nisam siguran, rucni rad, rađene po bosanskoj dubici samo sa debljim materijalima, kupljene u proljece ove godine rade perfektno


p4wW5lZ9j

knqQvqg7j

ipPiQlgGj
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Da Rus ima dovoljno snage da vuce bez problema... Vidi se koliko tanjiraca ide duboko i koliko je zakosena i Rus je vuce bez prednje u drugom prohodu...

Tanjiraca je marke FEROCOP i ima 24 tanjira...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Bez prednje mu je i lakse nego sa prednjom vucom. Samo, koliko ima proklizavanja tako?
Znas li koliko je teska tanjuraca?
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Pa nema puno proklizavanja,ali ja ipak teram drugi prohod sa prednjom.. Brze ide jel nema proklizavanja.... Teska je oko 1500kg...
 

Najnoviji postovi

Na vrh