• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjuranje

R

Ratarko

Guest
branko kaže:
Evo ga okreće na uvratinama/povrteku

evo jos budem i ratarka naucil kajkavstinu (to se posebno placa, znas kak se veli nema dzabe ni kod stare babe) samo da jos skuzi i kajkavsku gramatiku povrtku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eh , jesam smotan ali pamtim od sada i to :D

@bobo
Ono čudo za prikvčivanje strojeva ima svoje ime ali sam ga zaboravio , glupson , pitati ću prvom prilikom kolegu ali to je isto neka američka igračka , tamo to svi traktori velike klase imaju . Sa tim čudom na hidrauliku se može skretati pod kutom od 90 stupnjeva u odnosu na tanjuraču , dobra je to stvar ako već moraš raditi sa tanjuračom na hidrauliku a ne na doljnoj poteznici.

abrkili kaže:
a kod mene se kaže 'ovrtnjaci'... :lol:
a daaaaj , sada moram i to zapamtiti ... Dobro ... uvratine/povrtek/ovrtnjaci :D
Još netko sa svojim izgovorom za kraj/početak ? :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma zapamtit ćeš ti to...nego,nisi mi odgovorio koliko je teška ta tanjurača?

jel teža od moje? :lol:
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
ma zapamtit ćeš ti to...nego,nisi mi odgovorio koliko je teška ta tanjurača?

jel teža od moje? :lol:

Pojma nemam , sigurno više od 4 tone .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a onda je teža od moje..nekih 15 puta teža... :lol:
e da je meni takav traktor,veliki tarup,tanjurača i plug..ne bi bilo zaraslih njiva u kapeli... i šumu bi pretvorio u oranicu,hehe..
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Imali su takvo nesto i na PIK-u Dakovo ne JD 4755 mislim da su to zvali jaram ili nesto sl.i koristili su ga na Multitilerima
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ima jedan takav stroj zvona na štrosmajercu stoji zapušten u travi,,
 
R

Ratarko

Guest
Evo još malo slika tanjuranja .

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Eh pa traktor izgleda kao da je sa neke druge planete pa i tanjuranje može biti :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
hehe,,zakon,,,i kod nas se danas tanjuralo,,,al nema slika :oops: ,,,zaboravio,,
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Eh pa traktor izgleda kao da je sa neke druge planete pa i tanjuranje može biti :mrgreen:
A s koje je planete traktorista? :D
 
R

Ratarko

Guest
@TX75
HAHA , a pazi kada sam se ja sjetio ....potanjuram 13 ha na tabli od 13.5 ha i onda me pukne da nisam uslikao ništa .
Brzo izletim vanka i puk-puk-puk , maznem desetak slika i nastavim dalje.

Na tebe bi čovjek mogao biti malo i ljut ... jako malo slika nam šalješ ... nisi jedini ali sada sam tebe uhvatio na tapetu ;) :lol:

@sapat
Traktorista je isto neki vanzemaljac ... sve više sam siguran u to :blackeye
 
R

Ratarko

Guest
Neka gledaju malo ti dirovci i naka kopiraju ako mogu ... to će vam biti traktor godine ljudi ! :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ratarko
Slike su odlične. Za svaku pohvalu je što objavljuješ dosta slika na forumu. :D :D
 
Na vrh