• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
http://www.myholder.de/:partyman:


Znam za jednog B12 al nikako da čovjeka nagovorim da proda.Doduše neispravan al nađu se dijelovi u njemačkoj. . .
dvotaktni dizel:supz::supz::supz:
 
Posljednje uređivanje:

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Fiatagri 115-90

Kupio sam Fiatagri 115-90,pa ako netko ima knjigu sa servisnim uputstvima ili nešto slično bio bi mu zahvalan.
Trebao bi i adrese trgovina za prodaju rezevnih djelova za Fiatagri traktore na
području zagrebačke županije.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovde imas puno talijanski mašina.


http://www.trattore.it/ Prvo kad uđes prebaci na engleski jezik.Lakše ćes se snaći.

Klikni opciju Fiat-newholand.Zatim opcija TRACTORS.Izaberi 2WD & 4WD.Dalje izaberi 90 SERIES.Tu ćes naći svoj traktor 115-90.Mislim to je katalog dijelova.Sve ti je odvojeno :engines-motor,hidraulika,transmisija itd.
Najbolje ti je da ulaziš na net preglednikom GOOGLE CHROME jer nudi prijevod.
 
Posljednje uređivanje:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
priručnik zetor 6011

ima tko priručnik za zetora 6011 na hrvatskom pdf
 
Posljednje uređivanje:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ima priručnika ,al na hrvatskom ili bilo kojem drugom jeziku koji razumijemo čisto sumnjam da neko ima.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Ima priručnika ,al na hrvatskom ili bilo kojem drugom jeziku koji razumijemo čisto sumnjam da neko ima.

ajde može na bilo kojem jeziku za 6011 u vezi hidraulike sa kakvim slikama
 
C

ciobu103

Guest
Pozdrv svima
Potrebno mi je prirucnik za motor za lombardini LDA90/2 ili ako neko zzna gde ga ima na netu
hvala unapred
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
treba mi upustvo za održavanje i upotrebu za zetor 7745 na ra zumljivom jeziku
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ima katalog ,al čisto sumnjam da ima neki drugi prevod sem češkog.
 
Na vrh