• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled - signalni trokut

I

ihorzic

Guest
gle ja se lagano bavim traktorima i obilazim ljepu našu i vidim da postoji država u državi.

Kako je moguće u jednoj stanici za teh . pregled proći sa trulom limarijom a kod mene u Sunji traže da nema ogrebane farbe,.


Dalje naiđem na čelave gume a u Sisku mjere dubinu ripne.
U slavoniji gume prednje rasparene kod nas mora biti ista marka.

U jednoj stanici platiš crkavicu i dobiješ luk na hidraulici za slikanje dok kod mene mjere visinu luka.

Ja znam kako se uvijek dalo dogovoriti oko pregleda ali ovo na pojedinim mjestima je j....e u zdrav mozak i kak da ostaneš smiren.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Neznam što je pjesnik hto sa time reći ??????????????????

pa isto kaj i ti. Dovodi se ljude pred svršen čin, praktički ko pred svete religijske objave sa svim različitim propisima koje su kao u cilju bezazlenog uvođenja reda, a samo to "uvođenje reda" je problem po sebi jer izvor su mu privatni planovi interesnih skupina. I ja sam čuo svakave proturječnosti u vezi registracije traktora, sramota sve skup i velika pljačka, ali to nam je valjda svima već jasno.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kod nas dođu u selo,obave pregled 100-tinjak traktora,2-3 osiguranja,tako da nitko ne mora nikuda hodati to najčešće bude jedan dan u lipnju.
Da napomenem to organizira stanica za teh.pregled i policijska postaja.
 
I

ihorzic

Guest
Kod nas dođu u selo,obave pregled 100-tinjak traktora,2-3 osiguranja,tako da nitko ne mora nikuda hodati to najčešće bude jedan dan u lipnju.
Da napomenem to organizira stanica za teh.pregled i policijska postaja.

u tome i je poanta što je vlasnik svima stanicama centar za vozila HR .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
te stanice i CVH su isto jedan lobi lopina da boli glava,jer gotovo svi koji dolaze na pregled plačaju kešom a tu je njima prilika za lov u mutnom,prije nekoliko godina sve stanice za tehnički pregled u Bjelovarskoj županiji bile su dužne županijskoj upravi za ceste nekoliko miliona kuna,sada je to malo smanjeno ali bit je u tome što je svaki vozač platio cestarinu ali oni sa novcima rade druge poslove,taj nesretni trokut,dali nitko nije mogao od Hrvatskih poduzetnika to naštancati nego se dalo poljacima hrpa eura,a najzgodnije da te murijak ne može kazniti radi trokuta jer još valjda nisu napisali taj članak u zakonu ili jesu ,taj trokut bi ustvari trebao označavati vozila koja su sporija od 25 na sat a ne da bude bolje vidljiv traktor ili priključak,ali kako kaže jedan prijatelj na regi ako je majstor pijan on ne bude vidio ni cijeli traktor a kamoli trokut,bitno da mi to sve ljepo obavimo da državi ostane koja kuna od doprinosa za zaštitu okoliša,ali evo kao što kaže kolega i sve stanice imaju neke čudne kriterije isto kao i policijske postaje,jer evo u Vrbovcu sretnem prošle godine na glavnoj cesti kod Bunčića mali žuti Ursus sa starom zelenom tablicom a murjaki su 20 metara od te ceste a mene zaustavi jedan naš najmiliji Bjelovarski kad sam več ušao na poljski put:vragek::vragek::vragek:
 
I

ihorzic

Guest
ajkula ,

ovo si tako dobro sročio i potpisujem sve tvoje napisano
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča nadodat,,,,,,,,,,,,,,,žalost,,i sramota..
Bi rekli ode potpisujem......:partyman::partyman:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Kabina koja nema vrata i stakla dali takva može proči na tehničkom umjesto da se stavlja taj zaštitni ram.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Je**s trokut kad za 560 treba 1150kn za registraciju, danas bio... U prvom mjesecu registriro kombi naravno cijena opet isla gore u odnosu na proslu godinu, oslo preko 5 keka kuna... ma nema smisla sta nam rade a gorivo nocas opet ide gore...
Znam da ovo nema veze s temom ali u usporedbi sa cijenama registracije trokut je smijesna stavka.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
el to bila prva rega,gileta e jebi ga Kićo,knjižica ova, pa ona, pa naknada pa tablice nove ,skupi bagra love a sad ti il ja izađi na cestu a onaj najgori lik iz Bjelovarske policije samo ruje po cesti i čeka da nekog davi a ljudi to vam je takav murijak da ga večina kolega mrzi i rođenog oca je kaznio na cesti
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Bila mu prva kod mene a na njega nemam popusta, pa onda knjizice pa... jbga nakupilo se.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
To ti je to ako imas 50% i nemoras vaditi novu prometnu i knjizicu vozila.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e to su bila vremena kad se u Prugovcu dobijao popust odmah 50%,e jebi ga Kićo znadu oni da ti imaš toga više za regat pa budu uzeli tamo gdje ima ,a i to su ti privilegije kad si blizu grada pa svaki čas na glavnu cestu a bečari čekaju sa lizom,evo jedne baš zgodne[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bkZ56Pj9Wes[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To ti je to ako imas 50% i nemoras vaditi novu prometnu i knjizicu vozila.

PA neznam ti ja sad točno...al osiguranje uvijek izađe oko 400 kn...tak nam je skoro za sve traktore oko 400-450 kn...nema nikakvih posebnih bonusa ko na auto recimo...
 
I

ihorzic

Guest
Evo danas mi dođe rođak sa informacijom kako po novom kod nas na tehničkom , moraju biti felge pofarbane u boji limarije inače nema prolaza.
Strašno , ako je tako !!!!!!!!!!!!!!!!
Počeo sam rovati po pravilnicima da vidim što piše.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
budemo vidjeli,imam regu. za mjesec dana ali nema šanse da im ja farbam,budu oni sretni da nam uzmu novčeke i za standarnu boju,bagra glupa:vragek::vragek:
 
I

ihorzic

Guest
Ima tip kod mene koji popravi nekaj sitno na traktorima i manji kamiončić na kojeg natovare traktore i voze u Petrinju na regu.
Čujen tamo prolazi sve i kažu da imaju najviše rega traktora.

A ovo ak te nagaze šta im možeš sam , jedino da se sparimo i u 7 silu
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ajkula oko tih nadri osiguravajucih firmi nebi puno jer su mi se zesce zgadili. Dovoljno ce bit da ti kazem da sam u jednoj takvoj "dicnoj" osig kuci uplatio policu i dali mi odmah 50% popusta s tim sto sam im prve godine dao punu ratu a kasnije cu kao imat popust. I znas dalje i sam sta se odigralo. Dodjem prosle godine i trt moja polica je nevaljana i moram platiti opet punu tarifu jer su u medjuvremenu popu**li reviziju. E reko decki nece ici tako dalje i istog trena odo u Croatiu jer mi je tamo sve ostalo osigurano, ako moram po PSu onda odo u takvu firmu!
Nadam se da nadlezni na forumu ovo nece shvatiti kao reklamu nego kao znak osobnog revolta.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo danas mi dođe rođak sa informacijom kako po novom kod nas na tehničkom , moraju biti felge pofarbane u boji limarije inače nema prolaza.
Strašno , ako je tako !!!!!!!!!!!!!!!!
Počeo sam rovati po pravilnicima da vidim što piše.

Nikad čuo veče budalaštine...primjer, jel se na novim traktoria koji izlaze iz tvornice farbaju felge u boju limarije.?? NE ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh