• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Tehnostroj prikolice

a ja bi rekao da je od Tehnostroja bolja prikolica Fligel.......ili mozda nije??????inace ja sam vozio silzu z tehnostrojkom 6tona i morem reci da je to milina voziti..prikolica je stara 5godina..ali jedino je malo teže išla na silos .. :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Tehnostroj prikolice

Misliš bilo je malo teže traktoru!!!!! hehehehe!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tehnostroj prikolice

Bobo kaže:
Cekaj malo... Uspio si registrirati prikolicu bez kocnica?!? Ovdje to ne prolazi nikako. bar koliko sam ja cuo. Znam da je covijek morao stelati kocnice na prikolici da moze proci...

Ni kod nas nemožeš proč aki ti to nevalja.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tehnostroj prikolice

mario kaže:
Zašto ih se plaše? I ja imam osječaj da će se lako otkopčat priključak kad prikopčam na Zetora, naravno da će se onda odma zaustavit ali nije mi fora da se vozim ponom brzinom a onda odjenom stanem kao da sam se sudario s nečim.

jooooj, što sam ja čuo jednu priču...ali stvarnu:
Čovjek je vozio punu prikolicu nečega, ja sad točno neznam čega, i on nije dobro namjestio to što se prikopča za traktor i to je pištalo(zrak), i tako čovjeku dojadilo, i on zaboravio dok je vozio, on to iskopčo, traktor se ukopo u mjestu, on kad nije kroz šoferšajbu izletio, a iza išo isto traktor, JEDVA je uspio stati, on nije imao kočnice na prikolici.

Malo sam izašo sa teme, a jbg, ajde nemojte se ljutiti.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Tehnostroj prikolice

Stigla je danas u dvorište 8)
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tehnostroj prikolice

abrkili, taman za ovce ona prikolic ;) ;)
 
S

Sesva

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

marko a kolko je ta tvoja nova tona ???

jedno 9 ???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Tehnostroj prikolice

LIjepo Marko :D

A zake nisi tandemku uzel?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Tehnostroj prikolice

8tonka..
mario fala..
nekako nemam iskustva s tandemkama i nisam se niti raspitivao za nju.
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Re: Tehnostroj prikolice

e za ovo vec treba biti majstor da se fura u rikverc.. :mrgreen:

rade bi dvije tandemke nek jednu ovakvu....

joj kad se sjetim autoskole i kamiona s prikolicom..... :shock:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tehnostroj prikolice

ma moraš samo znat, ali da, istina je, moraš bit majstor, ne ko moj ujak da jedva jednoosoviknu utera u šupu, i to ravno.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Tehnostroj prikolice

pa ako ide u rikverc lakše je naprijd zakapčit i gurat.....
ali japa ja ju je iz prve navozio u garažu narikverc 8)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Tehnostroj prikolice

ursusc360 kaže:
abrkili, taman za ovce ona prikolic ;) ;)

ma to nam je kad idemo na conteste u brda,pa nam treba z opremu,antenu,radiostanice,akumulatore,šator i sl... 8)
 
B

Bobo

Guest
Re: Tehnostroj prikolice

Ako se ruda na klima na sarafima i ako se kuka na traktoru ne klima i klin je debel priblizno kao rupa na "oku" rude, tjeras dvoosovinku kud hoces... Moj susjed je jos prije nego sam e ja rodio vozio u rikverc traktorski gumenjak u drugo selo od naseg i uspio je... Jos je lakse ako imas traktor bez prednje vuce, pa mozes vise smotati ako krene "bjezati", ali nije neki veliki problem. s jednoosovinkom iz prve idem gdje god hoces, to je vrhunac jednostavnosti, pogotovo ako vidis preko nje, pa vidis kud ides, ali nije ni na retrovizore tesko...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tehnostroj prikolice

ma to sam onako reko, ti si spomenio stoku a znam da ti imaš ovaca pa eto...
 

Najnoviji postovi

Na vrh