• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinkovic problemi vezani za mehaniku (getribu i sl.)...

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
moja pretpostavka je da mu je kod slaganja karika tj gumica na cilindru nešto krivo sjelo i da zapinje unutar cilindra... Imao takav skučaj...
 

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
Ljudi molim za pomoc..zadnja lijeva osovina mi klapa..znaci ulazi i izlaci iz kucista..Radi se o pomicanju nekih 3mm.Zna li tko do cega bi moglo biti
 

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
Nisam nikako rastavljao polosovinu..mogu li dobit kakve upute?Odakle poceti 😔
 

mbkrhr

Novi član
Tu od
2 Ožu 2020
Poruka
14
Lp,danas prilikom transporta s 730 primjetio sam da se naprijed kod prvog kraja svako malo cuje udarac kad pritisnem kvacilo.Zanima me dal je neko imao slican problem te sta bi to moglo biti i moze li se sta desiti u danjem radu?Planiram u jesen kad zavrsim sa svim polovima stavit traktor napola radi sredivanja sredine i provjere kljuca mjenjaca jer teze ide u rikverc
 

Zijad Grcić

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
5
Imam tomu vinkovic 732 vec godinama imam problem sa njim kao zastane na sekund i krene opet kad je pod punom vucom mislim kad orem druga brzina brza trzne svako 50 metara e sad rastavlja li smo ga 50 puta sve oke mjenjali sve kljuc zubcanike sporedne jedino nismo od brzina e sad dali moze bit problem u njima da ima lufta pa da preskoci stavimo nov kljuc novi osigurac opet trza rastavlja li smo i to kove sve kao novo ima li ko kakvo misljenje jer kontam da ga rastavimo pa ako ko ima kakav prijedlog nek pise i dali moze to bit do korpe i lamele moze li i to uci u obzir lijep pozzz
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Ako ti je kljuc ok i nosac kljuca 9k tj one opruge u njemu onda vi trebalo biti do plocice mjenjaca. Treba je naprijed ili nazad pomaknuti
 

Zijad Grcić

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
5
I to smo radili Plocice dignem tocak i nastelujem plocicu al opet isto i kad je pod teretom ko da iskoci na sekund i opet uzubi sad zima ide pa bi radio ovo koji dan
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Jesi dizao tocak ali zamisli da kljuc udje u zlijeb samo do pola i onda ima otpor a pod pritiskom iskace
 

Zijad Grcić

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
5
A u slobodnom hodu preskace solo u 3 brzoj i sporoj i druga spora i brza u prvoj nije nikad
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Trebas pregledati i unutrašnju stranu druge i treće brzine da nisu obijene ivice na koje dolazi ključ menjača kad menjač ključ inače ga džabe menjas jer vrlo brzo obije ivice na ključu i isto preskače
 

Zijad Grcić

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
5
Ehh pa to Cu jos vidjet gdje kljuc uljeze da nisi odbijene iivice i da nije izlizalo samo kljuc olize sa coskova kad nov stavimo par dana trza i kad trebamo rastavit opet ga slize
 

Najnoviji postovi

Na vrh