• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4506

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Prema godini proizvodnje trebao bi imati dosta originalnih Deutz dijelova u sebi (motor, hidraulika i mjenjac). To mu moze biti plus samo. Radni sati dosta ima tako da mu za par tisuca valjda treba obnova, to se nikad nezna samo na osnovu broja sati vec stanja na terenu. :icon_thumright: Uz sve ovo sto si nabrojao da bi trebalo napraviti, meni se cini malo previsoka cijena, ali sve ovisi tko ga je jasio i kako ga je odrzavao. Tako da je konacna odluka tvoja.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Mozda bi vrijedio priblizno toliko ako ga uzimas za sebe i da je sve tip top, ovako je previse para i sati
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Gdje kupit za torpeda poluosovinu , nigdje nema bože sačuvaj jel zna tko
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je zvali 2600 poluosovina auu je skupa ...
Sad čeka čovjek nezz što će.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da naručena kod Rašića ali skupo je to previše kad gledaš.
Ali treba i nema izbora.
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Mozes pitat u KND Novi Sad oni imaju sve . Ako nije moguce otic onda barem imati reper za cenu .
 

Majo Cvetlin

Novi član
Tu od
26 Tra 2020
Poruka
4
Pozdrav! Imam torpedo 45 06 i problem sa hidraulikom! Kad se ulje zagrije ne diže hidraulika??? Dali je imao ko problema sa time i kako ga je riješio?
 

Majo Cvetlin

Novi član
Tu od
26 Tra 2020
Poruka
4
Ne diže nikak! Kad se malo ohladi onda diže! Stavio sam novu pumpu, novi klip i sve gumice na hidraulici! I opet isto!?
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363

Ovdje je nešto pisano pa pročitaj temu
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Možda sigurnosni ventil propušta, ili nije dobro montiran regulator...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Pozdrav... U fazi sam kupnje traktora i naletio mi jedan torpedo td45 adriatic, e sad me zanima sljedeće, imam već torpeda 4506 81g, stariji model (okrugla svjetla, bez prednje plastike, sa auspuhom dole) i sa njim sam prezadovoljan, a ovaj je noviji model (88g, kockasta svjetla, plastična maska, auspuh gore) pa me zanima kolike su razlike između ta dva traktora, da li je ovaj noviji puno gori, da li je getriba gora, kakvi su im motori?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Motori okej, ostalo tak tak ako je na njemu radio nježan čovjek s dozom održavanja onda je dobar torpedo . 😉
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Čuo sam da te novije serije imaju problematičan diferencijal i getribu, to im dosta odlazi.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
A jel motor isti ko i na starijim serijama?
Ako je adriatic jel brži?
 

Jovek95

Član
Tu od
11 Tra 2012
Poruka
49
Da li se itko susretao,da ne vrti sajlu sata,tj.sajlu obrtometra? Izvadio sat dole,i uopće ne vrti sajlu,a probao 2 nove sajle. Da li ima kakav dio za zamjeniti kod ulaza sajle na radilicu?
 

timetraveler

Novi član
Tu od
4 Lip 2020
Poruka
6
Pozdrav ljudi,imam Torpeda 6006,i prosli je vlasnik mislim strgao onaj nosac (kao neki provrt) kroz koji prolazi ona poluga koja ide s nozne kocnice prema dobosu(ne razumijem se previse u nazive tih poluga i ne razumijem ni kako je to strgao,ali mogu sliku poslati),to je zavareno,ali ne bas najsretnije i spretnije,pa me zanima misljenje je li se to uopce moze promijeniti,ima li gdje toga,ili da neki dobar varilac to rijesi,bi li to drzalo?
 
Na vrh