• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 55 A

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
prvo usporeduj ispravne motore a drugo daj primjer a ne ko baba tvrdit nest i to ponavljat ko papagaj...primjer?
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Iz ovog se može samo zaključit da nekome jako jako smeta kad ga netko dirne u slabu točku,u ovom slučaju TD i zračni motor.

Nitko nema ista iskustva s ničim pa tako i sad,ako netko kaže ovo ne valja to znači da se on samo susreo s lošom robom,ne treba zato nekoga napadat..

Neče svjet propast ako sam ja rekao da je zračni motor bučniji u kabini od vodenog i proizvodi više topline...

Pa znali smo i prije da je bučniji i proizvodi više topline. ali u odnosu na prednosti to se lako preživi.
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
Bar ne vrijeđam druge...

Neznam koji primjer očeš čut?

primjer u cemu je vodeno hladjenje bolje od zracnog, al nemoras odgovorit odma ak neznas, vidi prvo sta pise po forumima, sta kazu susedi pa kroz nekih mjesec dana...
jesam budala sta se i zamaram s time...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Te prednosti bih rado čuo.

osnovne prednosti:
manja potrošnja
tehnički jednostavniji (bar za mene), nema hladnjaka, nema pumpe, nema antifriza,nema crijeva koje mogu puknuti, jedino treba vodit računa o remenu turbine (a kod nekih ni to, jer je ventilator na radilici) i čistit rebra redovno.

inače, to se nekad učilo čak i na tehničkom odgoju u osnovnoj.
bemti naše školstvo, danas klinci ni tehnički neznaju.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
osnovne prednosti:
manja potrošnja
tehnički jednostavniji (bar za mene), nema hladnjaka, nema pumpe, nema antifriza,nema crijeva koje mogu puknuti, jedino treba vodit računa o remenu turbine (a kod nekih ni to, jer je ventilator na radilici) i čistit rebra redovno.

inače, to se nekad učilo čak i na tehničkom odgoju u osnovnoj.
bemti naše školstvo, danas klinci ni tehnički neznaju.

Zahvaljujem na odgovoru,sve je jasno i ne treba dalje raspravljat:supz:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
primjer u cemu je vodeno hladjenje bolje od zracnog, al nemoras odgovorit odma ak neznas, vidi prvo sta pise po forumima, sta kazu susedi pa kroz nekih mjesec dana...
jesam budala sta se i zamaram s time...

Na ovo pitanje ne mogu odgovorit jer se nisam u radu susretao s tim.
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
osnovne prednosti:
manja potrošnja
tehnički jednostavniji (bar za mene), nema hladnjaka, nema pumpe, nema antifriza,nema crijeva koje mogu puknuti, jedino treba vodit računa o remenu turbine (a kod nekih ni to, jer je ventilator na radilici) i čistit rebra redovno.

inače, to se nekad učilo čak i na tehničkom odgoju u osnovnoj.
bemti naše školstvo, danas klinci ni tehnički neznaju.

ma nije tad bio u skoli bio je bolestan... ma on to ima urodjeno..prirodni talenat
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ukratko....sta onda baljezgas gluposti...odi spavat bolje

Te gluposti su samo iznjete činjenice i ništa drugo..

prošlo je dost godina od kad sam vozio TD 48,brao sam s njim kukuruz u klipu 2 sezone sa jednorednim beračem,tek toliko da nebi bilo samo rekla kazala.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Pod "zeleni motor" misliš na deutz?

jep, ovdje (ne u pleternici :) ) ga dosta cijene, jer potrošnja je smješna.
U većim strojevima su isto većinom deutz motori, iako vodom hlađeni, ali, za snage 60-100ks su i dalje zračnjaci u novim strojevima..
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Većina vas zna s kakvim strojevima radim 100 ha svojeg i uslužnog ohoho. Zračnjaci su zaradili sve što imamo, tako da ne želim ulaziti u daljnje rasprave jer su suvišne.

Deutz zrakom hlađeni motori se i dalje proizvode (bilo bi dobro da posjetite Deutz stranicu prije pametovanja), poznajem jednog hrvatskog proizvođača traktora koji koristi zrakom hlađene Deutz motore i koliko su mi rekli i koliko sam i sam vidio problem tih motora je postizanje eko-normi. Današnji novi Deutz motor, zrakom hlađeni, koji ima AGR-ventile po sebi ne izgleda lijepo odmah na prvi pogled, a ni u radu nisu kao oni nekad serije 912 ili 913.

TD 55 je dobar do 1992./1993., odnosno dok nije propala Prvomajska Zagreb, koja je do tad proizvodila zupčanike i osovine/vratila za mjenjač. Moj ujak ima TD 45 06 iz 88.g. nikad ništa nije dirano osim lamele kvačila, treće gume su na njemu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi spamate mi temu!!!!!

Vedran, tvoj komentar čekam cjelo vreme...
Trebam nešto stručno dal da kupim taj traktor il ne.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ljudi spamate mi temu!!!!!

Vedran, tvoj komentar čekam cjelo vreme...
Trebam nešto stručno dal da kupim taj traktor il ne.
Ako je stvarno dobar i uščuvan kupuj.
Imali smo TD 48 zadovoljni smo bili, a mana tog traktora su kočnice, jačina kočenja najviše ovisi o kvaliteti pakni.

Edit, i uvijek bi rađe uzeo TD 75 adriatic, mala je razlika u cijeni, a puno bolji traktor.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidjet čemo uskoro, trebam nešto 50-70 ks s prednjom vučom obavezno, pa kak izađe...

Razočarava me moj 565 kaj mu nemogu ugradit prednju vuču...samo to, sve sam ostalo sredio, ide ko zvrk, fali mu samo prednji pogon, al jebemu imt....nekaj navek zaseru....
 

Najnoviji postovi

Na vrh