• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 55 A

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
sto posto samo kaj su kočnice malo slabije. jer ne radimo teže poslove s njim i redovno ga održavamo
 
M

Miško 007

Guest
Svaka teza se da potkrijepit s slikama ali nasao bi dobar dio slika gdje je Torpedo hrpa željeza što i je .
Fala bogu propali su pa eto neće ih dugo biti.
Svako ko ga kupi odmah slika popola ne valja mjenjač ne valja hidrulik pa što valja onda na njemu.
A nije ni čudo kaku cijenu hehe.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Svaka teza se da potkrijepit s slikama ali nasao bi dobar dio slika gdje je Torpedo hrpa željeza što i je .
Fala bogu propali su pa eto neće ih dugo biti.
Svako ko ga kupi odmah slika popola ne valja mjenjač ne valja hidrulik pa što valja onda na njemu.
A nije ni čudo kaku cijenu hehe.


Ne znam šta da kažem. Vidim da te veseli propast Hrvatskog gospodarstva i industrije, umjesto da si zaželio dug rad tvornice, gradnju tradicije i kvalitete, tebi je bolje da je kako je nažalost sada.

Molim te da od ovog "Svako" izbaciš mene, jel ne ulazim u tu skupinu koju spominješ. Ja sam svoj trakor kupio i čuvam ga, ne bi ga mijenjao ni za jedan drugi, uživam raditi s njime, i nakon rada na bilo kojem drugom traktoru, s nestrpljenjem očekujem da se vratim Torpedu.

Zahvaljuem.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Svaka teza se da potkrijepit s slikama ali nasao bi dobar dio slika gdje je Torpedo hrpa željeza što i je .
Fala bogu propali su pa eto neće ih dugo biti.
Svako ko ga kupi odmah slika popola ne valja mjenjač ne valja hidrulik pa što valja onda na njemu.
A nije ni čudo kaku cijenu hehe.
koji bi za tebe bio dobar traktor starije proizvodnje
 
M

Miško 007

Guest
Nema to veze s Hrvatskim gospodarstvom jednostavno su bili loši i zato nisu ni opstali .
A loše stvari bolje da se ne rade.
Sad bar ima mjesta u luci..
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Nema to veze s Hrvatskim gospodarstvom jednostavno su bili loši i zato nisu ni opstali .
A loše stvari bolje da se ne rade.
Sad bar ima mjesta u luci..
traktori su dobri i motor je neuništiv
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
e Miško, svašta ga ti nadrobi. torpedo sigurno nije mega kvalitetan proizvod, ali još sigurnije nije škart kakvim ga ti opisuješ.

jedno pitanje za Miška: Zašto se ne proizvode rezervni djelovi za Arane?
 
M

Miško 007

Guest
e Miško, svašta ga ti nadrobi. torpedo sigurno nije mega kvalitetan proizvod, ali još sigurnije nije škart kakvim ga ti opisuješ.

jedno pitanje za Miška: Zašto se ne proizvode rezervni djelovi za Arane?

Zato jer postoji Torpedo :lol::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
M

Miško 007

Guest
Ništa nije vječno ali Torpedo je loša kopija Duteza a bolji uzet Deutz isplati se...
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
ma nije ti on niti skuzio sta je aran cilj mu je sve popljuvat konkretno torpeda, al po njemu je bolji stari njemacki traktor sa 30000 radnih sati na kojem mora napravit generalnu svega prije nego ga doveze doma da mu se ne smiju susjedi i kojeg plati deset, petnaest i vise tisuca eura, a zapravo kupi isto hrpu starog zeljeza pored koje moze sjest i plakat..
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Nema to veze s Hrvatskim gospodarstvom jednostavno su bili loši i zato nisu ni opstali .
A loše stvari bolje da se ne rade.
Sad bar ima mjesta u luci..

Na koji način je iskorišten prostor u luci, jel znaš možda?
Misliš da je svaki proizvođać počeo bez grešaka, i da se tijekom godina to ne bi popravilo?

Razlog zbog kojeg su propali nema nimalo veze sa time šta ti tvrdiš. Da je tako, radili bi i dan danas. Pred sami kraj tvornice stizale su velike naruđe trakotra sa raznih strana koje nažalost tvornica nije mogla proizvesti zbog financijskog stanja, tako da ti priča ne drži vodu. A i svi koji imalo znaju o toj priči, znaju kako je završilo i zbog koga.

Da ne odvodimo temu u krivom smjeru.. Pozdrav.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
@miško

Miško ti nisi normalan, a i poprilično si iritantan. Nije mi jasno zašto se prepucavaš s ljudima po forumu i spamaš teme.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ništa nije vječno ali Torpedo je loša kopija Duteza a bolji uzet Deutz isplati se...
normalno da torpedo nije bolji od deutza , ali torpedo je opet dobar traktor po meni 10 puta bolji od imt-a. :?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
normalno da torpedo nije bolji od deutza , ali torpedo je opet dobar traktor po meni 10 puta bolji od imt-a. :?

Ma pusti ga. On hvali IMT-a, koji je i danas tehnološki zaostaliji od bilo kojeg Torpeda, iako ove više ne proizvode već 10 godina...
Zanimljivo...nisam videl niti jednoga IMT-a do 75ks (za dalje neznam), koji ima nezavisno uključivi kardan i 540/1000 brzine. To ima svaki TD75/90 u seriji. Isto tak i modularne hidraulične vanjske izvode.
Na IMT-u treba ugrađivati dodatnu pumpu itd...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ma pusti ga. On hvali IMT-a, koji je i danas tehnološki zaostaliji od bilo kojeg Torpeda, iako ove više ne proizvode već 10 godina...
Zanimljivo...nisam videl niti jednoga IMT-a do 75ks (za dalje neznam), koji ima nezavisno uključivi kardan i 540/1000 brzine. To ima svaki TD75/90 u seriji. Isto tak i modularne hidraulične vanjske izvode.
Na IMT-u treba ugrađivati dodatnu pumpu itd...
slažem se s tobom:D
 
M

Miško 007

Guest
Ne uspoređujem ja Torpedo s nikim jednostavno nije valjao.
Dobra stvar je da je propao i dobro što sad.
Ima fala bogu traktora .
Ko bi torpedu nadao mjenjača ,hidrulika,lamela i tako..
Smiješno.
Neka sam iritantan ako istina tako boli...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
. Isto tak i modularne hidraulične vanjske izvode.
Na IMT-u treba ugrađivati dodatnu pumpu itd...

To nije istina,577 je serijski dolazio s 4 dodatna izvoda iza,koji TD to ima?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
To nije istina,577 je serijski dolazio s 4 dodatna izvoda iza,koji TD to ima?
Pročitaj još jednom ;)
A od koje godine proizvodnje?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pročitaj još jednom ;)
A od koje godine proizvodnje?
Noviji tip limarije je imao 4 izvoda,stariji tip 2,u mom kraju ima i jedan 560 koji ima 2 izlaze isto serijski.
 

Najnoviji postovi

Na vrh