• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 7506

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Skineš onaj okrugli poklopac ispod sica i izvučeš klip van pa zamjeniš gumice.
 

Lokicatd75

Novi član
Tu od
31 Sij 2021
Poruka
1
Pozz imam Torpeda 75 1989 kosi zubi mijenjac bez prednjeg pogona, dal bi se moglo zamijenit prednji most sa prednjom vucom, ima poklopac pod mijenjacom za reduktor da se nakaci?!
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Kaj bi to bilo pojačanje IMT-u ili si shvatio da ga treba zamijeniti ili jednostavno pitaš jer hoćeš znati🤔?
 

Zdenko80

Član
Tu od
17 Pro 2020
Poruka
92
Kaj bi to bilo pojačanje IMT-u ili si shvatio da ga treba zamijeniti ili jednostavno pitaš jer hoćeš znati🤔?
Nebi s imt sam prezadovoljan,zanimame jer ih baš nema u svakom štaglju,neki vele samo jedan,neko veli 3 neko veli jedan a da je bilo materijala za tri,a neki pak da ih je 15 pa me zanima serija kvarner
 
Na vrh