• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Z

zrine892

Guest
to se cuje kad ima zraka u crijevima...ali naravno traktor mora biti ugašen...onda pumpaš pa ces cuti...najbolje bi bilo da imas prozirna crijeva :)
 
T

Tonxy

Guest
a jeb*** ja imam ona crijeva omotana i zasticena,ovijena necim kao tanka zica!!
sta se treba cuti!!???
 
Z

zrine892

Guest
kao neko srćkanje...neznam kako bi ti opisao...kao kad mjehurice pravis slamkom...ali jače od toga...stvarno neznam kako bi opisao...
 
T

Tonxy

Guest
ok!! mislim da znam!! to se nest cuje kod mene!! hvala! ;) ;) :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
Bobo kaže:
U gospodarskom listu imate oglas kako neki covjek prodaje kompletnu novu limariju za torpedo traktor...

Cijena nesto oko 3500Kn, pa se raspitajte, ako nekome treba...


ej bobo ajd imam molbu pa ako ti nije problem da mi posaljes taj broj!! moze i na privat!!

hvala puno! ;)
 
T

Tonxy

Guest
ej odlično izgleda ,takav bi trebo bit moj kad stavim kabinu!!

pozz
 
Z

zrine892

Guest
nije ni moj torpedo 4506 nista bolji od toga...bitno je da ide...a kad se supa jednom napravi e onda ide full tuning...;) ;)
 

panther

Član
Tu od
14 Sij 2008
Poruka
43
Moj Torpedo naspram ovoga je mladić.Možda bi me malo bilo i sramota se sa njim provesti kroz selo.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
panther@ ...o kakvom torpedu je riječ?
ovaj je adriatic znači ima oko 10 godina ;)
 

panther

Član
Tu od
14 Sij 2008
Poruka
43
Adriatic 48 88.god. Traktor super izgleda sačuvan.Neki dan sam išao gledati torpedo 55A prednja vuča 95.god.užas moj 8 god.stariji izgleda naspram njega kao curica.
 
T

Tonxy

Guest
hoćemo slike,...
od td 48

:prayer: :prayer: :prayer:
daj slika molim te! :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
...FORUMAŠI VI STE ZAKON., TORPEDO JE ZAKON., oprosti bobo., imt-e je dobar., kod nas u liki ima ji puno., jako puno., ali ja volim torpeda., i da se još deladu., umesto vinkovića., bil bi torpedo., ...

NEKO JE REKAL DA BI KUPIL TORPEDA, 50 KS., SA PREDNJOM VUČOM., PROVJERIT ĆU PA ĆU JAVIT., MISLIM DA JEDAN MOJ SUSJED PRODAJE., TRAKTOR JE U ODLIČNOM STANJU, NEMA NIKAKOVI PROBLEMA SA NJIM...,JAVIT ĆU...
 
G

GROF

Guest
panther kaže:
Hej,GROF!!!Ja sam taj koji bi kupio torpeda.Daj molim te saznaj nešto ako možeš.

...e prijatelju sa neta; traktor TORPEDO je u odličnom stanju., 1989.godina proizvodnje., ima 2000 sati rada, registriran je., čovik je prvi vlasnik traktora, traktor ima orginalnu kabinu - veliku, prednji pogon, prednj utovarivač - nosivosti oko 500 kg., traktor mora prodat zbog žene jer ima 4 traktora., a kada žena popizdi., ili ona ili traktor..., e da skoro sam zaboravil., cijena traktora je oko = 14. 000,00 eura.- / nije fiksna /., čovik obožava i dajca i torpeda.-

ČA TE INTERESIRA JOŠ ZOVI MENE., NEZGODNO MI JE DATI NJEGOV MOBI NA NET., /NIS GA PITAL?/., E ZATO ZOVI MENE: 098/229-916 BOG GROF
 
M

matija

Guest
GROF kaže:
cijena traktora je oko = 14. 000,00 eura.-
molim??? :shock: za torpeda?sigurno je neka greška :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh