• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Bas su super to su makine,sto nije bilo dobro sa kabinom od Kvarnera.

DF&torpedo gdje nabavljas djelove za Torpedo?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Kvarnerova kabina je tjesna unutra, nije hidraulik zatvoren, ima gore rezervar i tak...
A djelove nabavljam u lokalnoj trgovini, a ako nečeg nema u trgovini onda u Torpedu u Rijeci, samo sad više u Rijeci nema ništa.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Traktori su lijepi. Kod mene u kraju nema puno Torpeda, najvise IMT i Zetor. Ja osobno nemam nista protiv tih traktora, svi su dobri dok voze. Kvar na traktorima najvise ovisi o vlasniku,kako odrzava stroj
 
M

Mata imt 540

Guest
toma tu si upravu upotpunosti se slažem s tobom.....ko maže taj i vozi
 
R

robert

Guest
sa Caseom sam zavrsio za ovu sezonu,pa ga cistium,perem..itd,a 90-tka radi jos punom parom... sa rotodrljacom
8)
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
T

Tonxy

Guest
uh uh uh!! ljepi traktori!! ova 90-ka piči punom parom ali i nju operi kad zavrsi jer je jako odličan traktor!! :mrgreen:

kako si zadovoljan njome? jesi imo kvarova? :?:
 
R

robert

Guest
naravno da cu ga oprat...imam ju vec 23 godine,imao sam kvarova,al sam jako zadovoljan sa njom!
 
Z

zrine892

Guest
e kako ti kvačilo stoji?jel ti stoji onako da ga moraš ga sa nogom od gora pritisniti ili ga možes gurati nogom?jel me razumijes?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Lijepi strojevi. Da,da treba prat,steta ga da stoji smazan. Ja danas orao 2rali,sav zabacan. Sutra isto pranje :)
 
R

robert

Guest
stisnes ga nogom od gore prema dole.ovi noviji su na ''guranje'' mislim
 
M

mladen

Guest
koje je case godiste i kako slusa jesil imo kaki problema jesil zadovoljan
 
R

robert

Guest
uglavnom zadovoljan,imao sam nekih problemcica,uglavnom negdje slabiji kontakti itd...2003god.
 
Z

zrine892

Guest
robert kaže:
stisnes ga nogom od gore prema dole.ovi noviji su na ''guranje'' mislim
hehe...to ja malo meni nezgodno...kad si u paopučama...;) :)
 
R

robert

Guest
pa nikad ne radim u papucama.u case-u se izujem u oranju,kad stavim tepih,udobnije mi radit,al u ovim starim masinama,samo dobre cipele,ubacim u crnog zekana i gasss....
 
Z

zrine892

Guest
robert kaže:
pa nikad ne radim u papucama.u case-u se izujem u oranju,kad stavim tepih,udobnije mi radit,al u ovim starim masinama,samo dobre cipele,ubacim u crnog zekana i gasss....
mislim da je to ljetos bilo...ja i kolega sa 90-tko za silos u miholjac...i lijepo se okupam,otuširam...zadnja mu je tura bila...i ajd zove on mene da idem s njim...bilo je kasno oko pola noči...vani toplo,i idem u papučama...i on je pivo mazo a ja sam kretao u red...i upalim dajca stisnem kvačilo a ono kako sam bio u papučama...malo znojne ;) meni proklizne i ravno u onu kost ispod koljena...kako se tu koža poderala...a ono pogledam na pedalu dlačice...i dan danas imam taj ožiljak... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
R

robert

Guest
he,ja sam prosao gore...jesenas,ja palio 90-tku,izvana,nisam usao u kabinu,povucem onu polugicu kod kljuca,rukom,naslonio se na tocak,jel,a ono traktor ostao u brzini.....JAO!....ripne mi izgrebale odjelo,sva sreca pa me nisu odvukle pod tocak,nakon 2 metra,traktor udario u palete od gnojiva,i pod ler gasom vrtio u mjestu....dok nisam rukom stisno kvacilo...jedva sam izvuko zivu glavu.....te 90-tke......!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh