• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Pa ti stvarno imaš sreće!
Kod je prije nekoliko godina čovijek imao isti slučaj sa imt 560, ali ga je ovaj pregazio i čovijek bio mrtav na mjestu!
 
R

ROKI

Guest
Taj sa IMT-560 je poginio u Apševci.

Ti si bajo sigurno mislio na "bezobraštine" dok si palio torpeda. :lol:
 
R

Ratarko

Guest
ROKI kaže:
Taj sa IMT-560 je poginio u Apševci.

Ti si bajo sigurno mislio na "bezobraštine" dok si palio torpeda. :lol:

Moj susjed je isto tako poginuo direktno paleći IMT 560 .
 
R

robert

Guest
bajo,nisam ni na kakve bezobrastine mislio,zena bila metar od mene,vrisnula je,pa kad je sve zavrsilo,izderala se na mene,jos me htjela i tuci.....uh....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Pri nama je tak poginul čovjek po Rakovicom 65 DV. Ne to raditi, pogotovo na traktorima s kabinama.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
toma84 kaže:
Pa kaj nije jednostavnije popravit nego svaki dan ga tako palit
A čuj, treba i akumulator kupiti....a neki su Podravci :lol: , ovaj škrti, da baš ne velim Bračani :lol: :lol: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
A da akumulator treba kupit,to je oko 600kn. A kad se nema ovih nasih domacih zivotinja(kuna) :blackeye A Bračani nemaju konkurencije
 
R

robert

Guest
meni se neda meni ulazit u kabinu i palit :x ,inace ga uvjek kad ga ugasim izbacim iz brzine i prije nego palim,pogledam kako rucice stoje :shock: ,al eto...... :roll: ...
 
Z

zrine892

Guest
i meni se jednom rx sam upalio i ošao na vožnju ravno u palete gnojiva ;) ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
ZJ kaže:
A čuj, treba i akumulator kupiti....a neki su Podravci :lol: , ovaj škrti, da baš ne velim Bračani :lol: :lol: :lol:
A tek ovi iz Novigrada?!? :mrgreen: :lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
branko kaže:
ZJ kaže:
A čuj, treba i akumulator kupiti....a neki su Podravci :lol: , ovaj škrti, da baš ne velim Bračani :lol: :lol: :lol:


ti bokca pravi se javil :D :D gore (recimo tak) u tvom kraju pol traktora nema akumulatore , svi stoje na podol.
A čuj Branko, tebe nis' računal pod podravce, pa nisam mislil da se buš ti prepoznal :lol: . Pri vama druge rijeke teku...
Istina da mnogi nemaju akumulatore. Pa nama i netrebaju kad imamo brege, pa nema problema ni s paljenjem - netreba ni anlaser. :lol: :lol: :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
poz mladi gazda i dobrodosao :mrgreen:
krivo si ti njega razumio
htio je reci da izgleda koda je iz tvornice dosao, a i izgleda tako 8)
 
M

mladi gazda

Guest
TX75 kaže:
poz mladi gazda i dobrodosao :mrgreen:
krivo si ti njega razumio
htio je reci da izgleda koda je iz tvornice dosao, a i izgleda tako 8)
DA KRIVO SAM GA RAZUMIO ALI BILO JE SLUČAJEVA DA SU ODMA IZ TVORNICE LUPALI KAO DA SU STARI 30 GODINA ISPRIKA MOJA GREŠKA
 
T

Tonxy

Guest
ej nisam cuo da su izlazili takvi iz tvornice!!
ali odlični su to strojevi!! pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh