• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
[quote="Čugi":1ii5cl44]@DF

A vrag će ga znati, možda je samo nalepnica dodata. Kojih godina su se Adriatic-i radili, nisam upućen u to?
89.g su počeli, al rijetko se zna zalomiti i 88.g, 55-ica je bila i 85.g ako se ne varam.
A TX-e su počeli 85.g[/quote:1ii5cl44]

a proizvodili se do 97-98 :(
 
R

robert

Guest
ta 90-tka se na tom sajmu u rumi vrti vec dvje-tri godine sto ja znam,bio sam tamo par puta.sva je prefarbana
 
Č

Čugi

Guest
Nije to ista, čini ti se, ali uvek ima po neka 90-ka koja je sređena kao ova! ;)
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
Ima li tko možda nekakav katalog ili neku specifikaciju za torpedo 55, s duplom vučom?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ja imam za TD 4806, to ti je isto sve samo što 48 nema prednju vuču.
Ako ti treba beš od prednje vuče nemogu ti pomoći :|
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
Pa može i od 4806, ako nije problem pa da mi pošaljete, Hvala.
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
Nemoj ništ, mislio sam da imate u wordu ili slično, ovo bi bilo previše, pokušat ću nešto pronaći na netu, ako ga kupim pa mi bude baš nešto određeno trebalo javit ću se, Hvala.
 
Z

zrine892

Guest
ona 90 tka iz rume moguće je da je adriatic jer vidim da ima onu plastiku na haubi...jedino je moguće da je ona stara bila razbita pa je stavio haubu od adriatica...torpedo koji su se pravili 96-97 god pravili su na zahtjev hrvatski branitelja u zamolbu Vlade...dakle ti torpedo su na kredit imali neki popusta i tako slicno i bili su jako jeftini...a to nije ništa spram kao sto ima robert...jako su se kvarili,menjača su od "blata" rađeni...ubiti jako su loši bili..

Čugi kaže:
Ima, ima!
rx je prekrasan...odličan je traktor..vidim da je u jako odlicnom stanju...jel mozda za prodaju taj traktor? :scratch :blackeye
 
Č

Čugi

Guest
zrine892 kaže:
rx je prekrasan...odličan je traktor..vidim da je u jako odlicnom stanju...jel mozda za prodaju taj traktor? :scratch :blackeye

Jeste :D , mislim da traži oko 9000eura.
 
M

mladi gazda

Guest
Ako vas zanima RX 170 ime jedan moj poznanik koji ga prodaje za 7000 eura nije baš kao ovaj tj.nije linija za izvoz nego je kako bi se reklo domaći.Ako vas bude zanimalo dam vam ja broj i pa ga kontaktirajte..
 
A

Alen

Guest
Slika000-3.jpg

Slika001-9.jpg
 
A

Alen

Guest
zrine892 kaže:
to je deutz :) :)..orginal njemački?

Valjda je... a i orginalno je smišljeno za drva vozit napred...
 

Najnoviji postovi

Na vrh