• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Koliko te izašlo? Koliko je sati bilo utrošeno? Testiram majstora kojeg poznajem da vidim njegove cijene i satnicu naspram tebe što je izašlo.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
na putu do voćnjaka prolazim kroz budimce pa ću naići da zalijemo zelenka :partyman: :partyman: :rolleyess:
 
S

saran2806

Guest
kakva je 90 tka za sumu treba mi i za transport na duze udaljenosti
suma ravna slavonska
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
saran2806 kaže:
kakva je 90 tka za sumu treba mi i za transport na duze udaljenosti
suma ravna slavonska
Za šumu su to dobri traktori, osim što je 90-tka manjih manevarskih mogućnosti. A za transport mora biti Adriatic sa max brzinom 30 km/h.
 
M

mladi gazda

Guest
Ovako za sve one koje zanima dijelovi za mog torpeda su koštali 2596kn i nešto sitno lipa......... mastor ruke 1100 kn s tim da je dva puta dolazio, frezanje glava, štelanje dizni, i popravak traktora.......... sati utrošeni rastavljenje nekih 2 sata a sastavljenje nekih 5 sati sa pauzama za piće i malo ćakule............ eto to je to napunio sam i službeno 15 radnih sati sad izmjena ulja i preštelat ventile i onda oranje majka..............
JOŠ JEDNOM HVALA SVIMA KOJI SU MI POMOGLI..........

...........mladi gazda..............
 
S

saran2806

Guest
idem sutra oogledat tu 90 tku ako mi se nesvidi pravac po rusa 82
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Evo malo blata, nadam se da znate čiji je traktor ;)
[youtube:1a628cru]fKGrBGq_Wt8[/youtube:1a628cru]
 
S

saran2806

Guest
danas je pao dogovor za 90 tku cijena nije velika traktor je u dosta dobrom stanju ima par sitnica za promijeniti i akumulator je istrosen nisam slikao ali hocu, sljedeci vikend, pa stavim slike da vidite o cemu je rijec
 
D

DrGrujic

Guest
DA LI SE TORPEDO JOS PROIZVODI U RJECI AKO SE NE PROIZVODI KAKO SE SNALAZITE ZA DELOVE OD MENJACA. IMAM CETIRI TORPEDA 4806.7506.9006.9006.POZDRAV IZ SRBIJE. :)
 
D

DrGrujic

Guest
Znaci li to da se u Rjeci nista vise ne proizvodi za torpeda.:scratch
 
B

Bobo

Guest
DrGrujic kaže:
ZNACI LI TO DA SE U RJECI VISE NISTA NE PROIZVODI ZA TORPEDA :scratch

Pisi malim slovima...

Da, tako je u Rijeci se ne proizvodi nista u Torpedo tvornici vec sigurnih 10 godina. Upuceniji ce ti znati tocno napisati, a ja mislim da je 1996.g. prekinuta proizvodnja, ne mogu biti siguran.
 
V

VTZ

Guest
Bobo kaže:
DrGrujic kaže:
Da, tako je u Rijeci se ne proizvodi nista u Torpedo tvornici vec sigurnih 10 godina. Upuceniji ce ti znati tocno napisati, a ja mislim da je 1996.g. prekinuta proizvodnja, ne mogu biti siguran.

Torpedo je postojao sve do 2000. godine. Račanova vlada (Linić) radije se odlučila dati 56 milijuna dolara za saniraciju brodogradilišta Viktor Lenac, u vlasništvu Račanova prijatelja Damira Vrhovnika.....

http://www.nacional.hr/clanak/10509/lin ... ijuna-eura

Torpedu bi tada za sanaciju bili dovoljni i daleko manji novci, ali očito je da su tadašnji političari imali neke druge prioritete. Ogroman novac je dat privatnom brodogradilištu, a Torpedu je time potpisana smrtna presuda...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
u torpedu se još proizvode specijalna vozila tj. vojni kamioni torpedo kao tam 110 ali ne rade više za naše zbog neplačanja , zvao sam u tvornicu prije pola godine i tako su mi rekli , inače imam utovarivač TORPEDO TU 1900 i stroj je jako kvalitetan, a traktori i bageri se više ne proizvode
 

Najnoviji postovi

Na vrh