• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
saran2806 kaže:
kakav je akumulator potreban za 90 tku koje jacine
Možeš staviti od 100 Ah do 180 Ah, svejedno je.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
mladenmaso kaže:
DF&Torpedo kaže:
mladenmaso kaže:
imali gdje torpedo ili detz sa duplom vucom 75 ks
Imam jednog takvog ;)
imali kakva slicica i koliko bi bio para





jel te zanima kaj takvog ,imam i Deutz 7006 u izvanrednom stanju(imas ga u ponudi u oglasniku)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
mladenmaso kaže:
DF&Torpedo kaže:
mladenmaso kaže:
imali gdje torpedo ili detz sa duplom vucom 75 ks
Imam jednog takvog ;)
imali kakva slicica i koliko bi bio para
Nije na prodaji, u prethodnom postu nisi spomenuo da tražiš torpedo koji se prodaje. :)
 
D

DrGrujic

Guest
:scratch Gde kupujete delove od menjaca za torpedo traktore i koliko su kvalitetni :?:
 
Z

zetormanlover

Guest
Re: torpedo 9006

danijel kaže:
iz pule sam, sta ne kosi kod vas neki s lamborđinijem? Jel kosis sta inace? mozemo skupa pogledat taj torpedo da malo vidimo jel valja sta.

Ej, sorry sta tek danas odgovaram na tvoje pitanje. Da, taj s lambordjinijem je jedan poznanik od mog tate, zet od njegovog prijatelja, ima 2-3 traktora za kosnju, svi skoro novi.... A ja inace kosim, samo ne znam na sta si mislio tocno.. bavim se prodajom sijena i rabaspanje, a kosim i za vlastite potrebe.... :) :)
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo jedan dx 110, friška snimka. preheben zvuk

[youtube:3f8ank5p]blPmUJISjzM[/youtube:3f8ank5p]
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
To je Deutz DX 110 ;) nije Torpedo. Torpedo RX 100 je gotovo isti, ali ovo na snimci je original Deutz.
 
Z

zetor4718

Guest
VTZ kaže:
Bobo kaže:
DrGrujic kaže:
Da, tako je u Rijeci se ne proizvodi nista u Torpedo tvornici vec sigurnih 10 godina. Upuceniji ce ti znati tocno napisati, a ja mislim da je 1996.g. prekinuta proizvodnja, ne mogu biti siguran.

Torpedo je postojao sve do 2000. godine. Račanova vlada (Linić) radije se odlučila dati 56 milijuna dolara za saniraciju brodogradilišta Viktor Lenac, u vlasništvu Račanova prijatelja Damira Vrhovnika.....

http://www.nacional.hr/clanak/10509/lin ... ijuna-eura

Torpedu bi tada za sanaciju bili dovoljni i daleko manji novci, ali očito je da su tadašnji političari imali neke druge prioritete. Ogroman novac je dat privatnom brodogradilištu, a Torpedu je time potpisana smrtna presuda...

Nebi bio problem da su ta brodogradilišta otad bolje poslovala,ali oni danas vise o niti i pitanje je dana kad će se zatvoriti!ZAUVIJEK!!
Da se proizvodi novi Torpedo ja bi ga sigurno kupio je se držim one "kupujmo Hrvatsko" a to je jedan kvalitetan Hrvatski proizvod!Ako nađem neku povoljnu ponudu kupujem Torpedo.Možda neko od vas prodaje??Inače bi uzeo 75 jer jači mi netreba
 
S

saran2806

Guest
to je deutz, samo neznam sto taj radi u vupiku jel nisu tamo sve torpeda i johan deere traktori
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zetor4718 kaže:
Nebi bio problem da su ta brodogradilišta otad bolje poslovala,ali oni danas vise o niti i pitanje je dana kad će se zatvoriti!ZAUVIJEK!!
Da se proizvodi novi Torpedo ja bi ga sigurno kupio je se držim one "kupujmo Hrvatsko" a to je jedan kvalitetan Hrvatski proizvod!Ako nađem neku povoljnu ponudu kupujem Torpedo.Možda neko od vas prodaje??Inače bi uzeo 75 jer jači mi netreba
Bio sam neki dan u bivšoj tvornici Torpedo, tamo nema ničeg, prazne hale, koje su u raspadnom stanju, u svako slučaju ružno za vidjeti. Jedan mali dio tvornice je preuređen za ribarsku luku.

Pojavljuje se u oglasniku jedan Torpedo TD 75 adriatic 4x4, 94.g., traktor se nalazi u Suhopolju, bio sam tamo kad je kum kupovao i vidio mi se dobar, malo su ga kvarile ne naljepnice na haubi koje nisu kao original.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
saran2806 kaže:
to je deutz, samo neznam sto taj radi u vupiku jel nisu tamo sve torpeda i johan deere traktori
a to ti je jedan od još par komada što je ostao iz pred ratnog doba onda su ih imali dosta. vozi ga isti čovjek sve te godine i čuva kao svoga. šaroliko je društvo tu. ima još dva rx od 170 ks ali su van funkcije.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884
zetor4718 kaže:
kupujem Torpedo.Možda neko od vas prodaje??Inače bi uzeo 75 jer jači mi netreba

već sam prije spomenul da če biti za prodati Torpedo 75 06 a trenutno prodajem Deutz 70

torpedo se nalazi tu na stranici prije(u snijegu je)
deutz u oglasniku tu na forumu (smanjit ću mu jos cijenu)
prodajem jos i Hurliman 98ks
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
markach kaže:
zetor4718 kaže:
kupujem Torpedo.Možda neko od vas prodaje??Inače bi uzeo 75 jer jači mi netreba

već sam prije spomenul da če biti za prodati Torpedo 75 06 a trenutno prodajem Deutz 70

torpedo se nalazi tu na stranici prije(u snijegu je)
deutz u oglasniku tu na forumu (smanjit ću mu jos cijenu)
prodajem jos i Hurliman 98ks
Čuj, jel ti to napuštaš poljoprivredu ili kupuješ Fendta? :?:
 
Na vrh